עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

סדנה לבנות מצווה

בחגיגות המצווה, ההתרגשות היא עצומה. הילדה הופכת מילדה לנערה ומקובל לחגוג זאת באמצעות מסיבה גדולה ויוצאת דופן! התכנונים לחגיגות הבת מצווה מתחילים כמה חודשים קודם. סוגרים מקום, קייטרינג, איפור, צילומים והכי חשוב – פעילות! הפעילות היא לב האירוע והיא הדבר שילדים זוכרים הכי טוב. אם אתם מחפשים סדנה לבנות מצווה הנה כמה טיפים לבחירת הסדנה המתאימה.

הן כבר לא ילדות

אולי הן תמיד יהיו הילדות הקטנות שלכם, אך עם כניסתן לגיל ההתבגרות, הן ממש לא אוהבות שמתייחסים אליהן כמו לילדות. לכן, חשוב שהסדנה תהיה מתאימה לגיל ותהיה מספיק מעניינת כדי לאתגר אותן. אם אתם בוחרים בסדנה אקטיבית כמו שירה, ריקודים, יצירה – חשוב שהתוכן יהיה מותאם לגיל. למשל יצירה על ידי צביעת בדים בטושים כנראה תהיה בחירה גרועה עבורן. לעומת זאת, סדנה ליצירת תיקים מעוצבים יכולה להלהיב אותן ולספק להם חוויה בלתי נשכחת. כמו כן, אפשר להתמקד במעבר שלהן לגיל הנערות ולהזמין עבורן סדנת איפור, סטיילינג או יום ספא וזה יסמל להן שאתם מבינים שהן כבר נערות קטנות.

התאמה לתחומי העניין

אם אתם רוצים שהסדנה תהיה מרתקת, חשוב להתאים אותה לתחומי העניין של הבנות. נכון שלא תמיד אפשר להתחשב בכולן, אבל אם אתם יודעים שאף אחת לא ממש חסידה של שירה, אולי כדאי לוותר על סדנת קריוקי. לעומת זאת, אם מדובר בכיתת המחול של השכבה, אז אפשר לשלב סדנת ריקודים לטיניים או סדנת סלסה.

התאמה לשטח

יש בנות החוגגות באולם ויש כאלה המעדיפות לחגוג בשטח. לא משנה איפה החלטתם להרים את החגיגה צריך לדאוג שהפעילות המתוכננת מתאימה. סדנה לבנות מצווה המכילה תחרות בישול, צריכה מרחב מתאים למתקני הבישול ואילו סדנת התוכנית הישרדות צריכה שטח וטבע כדי למקסם את האווירה. אתם יכולים להזמין סדנה לאחר שבחרתם מיקום או לבחור מיקום בהתאם לסדנה שאתם רוצים – בשורה התחתונה, צריך לקחת את זה בחשבון כדי להימנע מאי נעימויות.

החוגגת היא העיקר

חשוב לזכור שכלת האירוע היא המרכז. היא צריכה לבחור את הסדנה והיא צריכה להרגיש המלכה של הערב. אם בחרת בסדנת תכשיטים או בסדנאות בישול – תבררו איך אפשר לגרום לחוגגת הבת מצווה להיות במרכז. היא יכולה להיות השופטת בתחרות אפייה, להחליט איזה תכשיטים יוצרים היום ועוד. מומלץ לתת לילדה לשוחח עם מפעילי הסדנה לפני המסיבה כדי שיבינו את הדינמיקה טוב יותר ויגרמו לה להרגיש הכי בנוח בעולם.

כאמור, קיימות מגוון סדנאות ואין אחת שהיא הכי טובה. הכל בהתאם להיקף האירוע, לתקופה ולאופי. לא משנה איזו סדנה אתם רוצים באירוע שלכם, מומלץ שתבחרו בחברה אמינה ומקצועית עם ניסיון בהעברת פעילויות בגילאים אלו. חגיגות בת מצווה מתרחשות פעם בחיים וזאת הזדמנות נהדרת לתכנון מסיבה שאף אחת לא תשכח!

מעוניינים בסדנה? צרו קשר עם מקרוני הפקות

תגיות:

מאת: רותם שמואלי

אוהב לכתוב מאמרים לכיף בכל מיני נושאים. |