עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

סידורי בלונים – מתי כדאי להשקיע כל כך?

האם משתלם להשקיע בסידורי בלונים?

מי מאתנו לא ניפח בלון (ויש לומר מספר בלתי מבוטל של בלונים), וזאת כדי לציין עבור אדם אהוב את יום הולדתו? הרי שמרביתנו עושים זאת לפחות אחת לשנה!

אם כך, נשאלת השאלה – מדוע מוצר שכה זמין עבורנו ושאנו יכולים לנפחו לבד, נמכר גם במסדרת סידורי בלונים לימי הולדת ולשלל אירועים שונים? אולי תופתעו לגלות, אך הבלונים ממש כמו חימר וממש כמו זכוכית, הם חומר הגלם של האמן.

סידור בלונים לחדרים

סידור בלונים בחדר הפכו לנוהג מקובל עבור מגוון רחב של סיבות למסיבה ובעיקר בימי הולדת.

סידור הבלונים הוא לא רק ניפוח ופיזורם של הבלונים בעל הרצפה, בהדבקה על הקיר או בהוספת הליום. מדובר במלאכת מחשבת של שילוב בין צבעים שונים, צורות שונות של בלונים ושלל קישוטים נוספים שמעטרים את הבלונים.

ניתן ממש ליצור סידור של בלונים שגם יוצרים צורות שונות. כדאי לדעת: אמני בלונים יכולים להשתמש בבלונים כדי ליצור את שמו של האדם החוגג, או אף ליצור צורה מסוימת.

אם מדובר ביום הולדת עבור ילדים, הרי שניתן אף לייצר מן הבלונים תחפושת מרשימה שיכולה לגרום לילד או הילדה החוגגים, אושר מהסרטים.

אז מתי כדאי להשקיע בסידור בלונים?

האם זה זול? מרבית הסיכויים שיש כאן השקעה לא מועטה. אך האם זה שווה את ההוצאה? ללא ספק.

בדיוק כפי שאמן יידע להשתמש בעיפרון טוב יותר כדי ליצור תרשים יפהפה, ובדיוק כפי שאמן יידע לעשות ציורים עם החול במופעים עוצרי נשימה, כך אמני בלונים יוכלו לספק לכם תוצאות מרהיבות שלא האמנתם כי הן מתאפשרות באמצעות בלונים.

טיפ קטן: בבחירתכם באמן בלונים, הקפידו תמיד לראות תיק עבודות קודם. מרבית אמני הבלונים מספקים לא רק מידע אודות עבודתם, כי אם שפע של תמונות מאירועים קודמים.

אם מתאפשר, אף הקפידו לבדוק את שמם של אמני הבלונים ולראות אם קיימות עבורם ביקורות שונות ברשת.