עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

עוגות מעוצבות – למה?

בואו נסתכל על זה מנקודת מבטם של הילדים. בניגוד לפעם שהיה רק ערוץ 1 בטלוויזיה וללא אינטרנט, גיבורי הילדות שלנו היו מעטים מאוד. אך בימינו המדיה מאוד התפתחה ועמה גדלו גם גיבורי הילדות וכמובן הרצונות של ילדינו. הילדים היום יותר חשופים לסדרות טלוויזיה וסרטים עם דמויות צבעוניות ומעניינות. וכל ילד רוצה עוגה בדמות האהובה עליו. ואפשר היום להשתולל עם הדמיון בעוגות וקישוטים מיוחדים. אפשר לעשות היום עוגה בכל צורה שנרצה ובאיזה צבעים שרק שנחשוק. בין אם זה עוגה עם דף סוכר, או עוגה עם כמה קומות. איזה אושר יש יותר מחיוך של ילד. אף ילד לא יישאר אדיש למראה של עוגה מקושטת ומעוצבת בדיוק כפי שהוא חלם.

אך יש כמובן גם עוגות שאנו המבוגרים מאוד אוהבים להפתיע את אהובינו בימי הולדת, חברה קרובה שצריכה ללדת, או אפילו באירוע חברה. ישנן אפילו מסיבות רווקים או מסיבת רווקות שרוצות לפנק את החתן/כלה לעתיד בעוגה טעימה ובעיקר מעוצבת.

ניתן להרשים באמצעות עוגות מעוצבות ולהפתיע את יקירנו ואין מי שלא יתרגש מכך. עוגה מעוצבת יכולה לשדרג את האירוע בצורה משמעותית, כולם מתרגשים לקראת החיתוך של העוגה.

אפשר לומר שעוגות מעוצבות, הן הדבר שהכי כיף להפתיע איתו, ולהרשים איתו את כל מי שאנחנו אוהבים, ורוצים לשמח אותו. ולהתפנק ביחד איתו עם פרוסת עוגה טעימה וכוס קפה.

שיהיה בתיאבון!