עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

על היתרונות שבהתקנת מנעול כספת לדלת

התקנת מנעול כספת לדלת, הידוע גם בשם: מנעול נוסף עליון, בנוסף למנגנון הנעילה שבדלת עצמה, נועד להוסיף רובד הגנה נוסף ולהרתיע פורצים וגנבים. מנעול כספת הוא מנעול מאסיבי הבנוי משלושה בריחים, כמו אלו הקיימים בדלתות רב בריח, והוא למעשה משמש כתוספת על הדלת עצמה. אחרי התקנה של מנעול כזה יהיה צורך בפריצה הן של מנעול הכספת והם של מנגנון הנעילה שבדלת ולכן מנעול כספת מקנה רובד הגנה נוסף ואיתן לדלת. לא רק שיש צורך בפריצה של שני מנגנונים אלא גם שפריצת מנעול כספת היא לא פריצה פשוטה ו – מה שמגביר עוד יותר את תחושת הביטחון והשקט הנפשי שלכם.  

סוגים נפוצים של מנעולי כספת 

– מנעול גו’אל שהוא מנעול שיש לו רמת הגנה מרבית בקידוח והוא נפוץ בדלתות פלדה או מתכת, וגם בדלתות עשויות עץ.  זהו מנעול תלת בריחי. 

– מנעול סיקורם הפופולרי בדלתות פלדה או עץ, הוא מנעול תלת בריחי.

– מנעול רב בריח שמגיע עם שלוש מפתחות ועם לוחית שמטרתה למנוע אפשרות הצצה.

– מנעול Yale  המספק הגנה מפני קידוח כאשר הוא מסופק עם פלטה עשויה מנירוסטה שמטרתה להגן מפני קידוח. 

כיצד להתקין מנעול כספת לדלת?

ניתן להתקין מנעול כספת לדלת רק אצל איש מקצוע המורשה לכך – מנעולן שהוא מורשה ומוסמך. חשוב להבין שמנעול כספת הוא מנעול מורכב בבסיסו ולכן התקנה שלו דורשת מיומנות רבה וניסיון והיכרות עם הסוגים השונים של מנעולי הכספת. הקפידו כי התקנת המנעול מגיעה עם אחריות. כדי להמחיש את המורכבות של מנעול כספת די להסתפק בעובדה שגם לאיש מקצוע מיומן יידרש לא מעט זמן כדי לפרוץ מנעול כזה. 

ניתן לרכוש מנעול כספת אצל מנעולן או אצל חברה המספקת שירות וציוד מנעולנות, וניתן לרכוש לבד את המנעול ולזמין שירות התקנה של איש מקצוע. ההמלצה היא לרכוש את המנעול אצל מי שיתקין עבורכם את המנעול ולא בשני מקומות שונים. 

שימו לב כי ישנן חברות ביטוח הממליצות על התקנה של מנעול כספת. מנעול כספת מצליח להוריד את סיכויי הפריצה לנכס שלכם ולכן חשוב מאוד לשקול התקנה של מנעול כזה. מנעול כספת ניתן בהחלט גם להתקין בדלת הכניסה לבית, וזאת בניגוד למחשבה מסויימת שזהו מנעול שמתאים יותר למבנים מסחריים או תעשייתיים. פריצות לבתים הן נפוצות וקורות  בהחלט.  קיימים מיני פתרונות רבים להפחתת סיכויי  הפריצה לנכס כאשר אחד הפתרונות היעילים הוא כאמור מנעול כספת.