עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

עמדת טאץ’-אפ באירוע החתונה – בעד או נגד?

סביר להניח כי אם הייתם מתחתנים לפני 20 שנה, היה לכם בהרבה יותר קל לארגן את האירוע שלכם. כיום, ישנן אינספור מגמות, כמות אינסופית של רעיונות והשראות שאתם שואבים מהפינטרסט והאינסטגרם. כמעט תמיד, המחשבה של הזוגות המאורסים היא איך להפתיע יותר, לרגש יותר ולפנק יותר את האורחים.

אחד מהלהיטים החמים ביותר שתפסו בשנים האחרונות? עמדת טאץ’ אפ הממתינה בשירותי הגברים והנשים. אלו מכם שביקרו בלאס וגאס, לבטח מכירים את הטרנד מחדרי השירותים במלונות היוקרתיים ובמסיבות הנחשבות. אז מה אתם אומרים – אירוע חתונה עם גן אירועים ברחובות אכן זקוק לעמדה שכזו?

עמדת הטאצ’ אפ – מה היא כוללת?

בשירותי הנשים, העמדה כוללת מגבונים לחים, לקים, ליפסטיקים, מוצרי איפור שונים, נעלי אצבע לרחבת הריקודים ואפילו בושם פופולארי. המטרה? להבטיח כי כל אורחת שלכם שרוצה לשמר את הלוק הנוצץ שלה, תוכל לשמר אותו גם בשיאו של האירוע עם גיחה קצרה אל השירותים. חשוב להבין כי המון פעמים עמדת הטאץ’ אפ מתפקדת בגדר אטרקציה בלבד, מבלי שעושים בה שימוש נרחב. 

אצל הגברים לעומת זאת, ניתן למצוא בעמדת הטאץ’ אפ אפטר-שייב, דאודורנט, חולצות טי להחלפה ובשמים נבחרים. גם הגברים, כמו הנשים, מתחברים בעיקר למחשבה שמאחורי הרעיון. עם זאת, כשרוצים להפתיע וליצור את אפקט ה-WOW, הרי שנוכחותה של עמדה שכזו אכן מספיקה, גם אם היא לא הכי שימושית לאורך האירוע.

והנה דבר נוסף שאתם עושים למען האורחים שלכם

אירוע החתונה הוא האירוע שלכם לפני שהוא אירוע של כל אחד אחר. עם זאת, המון זוגות מעסיקים עצמם המון במחשבה “מה נוכל לעשות עוד למען האורחים שלנו?”. עמדת האטץ’ מסתמנת כדבר נוסף שתוכלו לעשות, כאשר היתרון האמיתי הוא העובדה כי מדובר על טרנד שלא נוכח בכל אירוע (בשונה מצלמי המגנטים לדוגמא). המשמעות? אתם נתפשים כמקוריים ויצירתיים.

כמה יעלה לכם להרים עמדה שכזו? 

כאן מגולם לו יתרון נוסף. בהשקעה כספית קטנה, תוכלו לייצר אפקט נדיר ומפתיע. כל עמדה תעלה לכם לא יותר מ-500 שקלים, כאשר העמדה של הנשים במרבית המקרים תהיה יקרה יותר. במידה ואתם אכן בוחרים ללכת על הרעיון, יהיה כדאי לשלב את כל האביזרים השונים בתוך סלסלה ממותגת, כך שכל אורח ואורחת יוכלו להשתמש בצורה חופשית בכל מה שאתם מציעים. בסופו של דבר, אלו הדברים הקטנים שהאורחים שלכם יזכרו מהחתונה שלכם.