עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

קוסמטיקה טבעית

רוצים לשמור על טיפוח גבוהה? להכניס לחות טבעית לעור שלכם? לזכות בעור פנים בריא ומאיר?

האם הייתם רוצים להשיג את כל זה על ידי שימוש בחומרים וטיפולים טבעיים בלבד???

אם התשובה לשאלות אלה היא כן, הגעתם למקום הנכון. כיום, הקוסמטיקה היא חלק בלתי נפרד מחיינו. כענף שכולל תחומים רבים שקשורים לטיפוח הגוף ובייחוד העור, הקוסמטיקה אכן נצרכת ביותר. ככל שעובר הזמן, פיתוחים נוספים נכנסים לתחום והופכים את הטיפולים ליעילים ומוצלחים יותר. מכיוון שמדובר בנושא עדין שמעמיד את טיפוח הגוף שלנו על הכוונת, כדאי מאד לנסות לטפל אך ורק בעזרת חומרים טבעיים. בדיוק בשביל זה, אנו כאן מציעים בפניכם להכיר מקרוב קוסמטיקה טבעית.

מה היא קוסמטיקה טבעית?

קוסמטיקה טבעית כשמה כן היא, קוסמטיקה שמתבססת בעיקר ולרוב רק על חומרים טבעיים. השימוש בחומרים טבעיים מאפשר להעניק לגוף ובייחוד לעור, את הטיפול הטוב ביותר תוך מזעור נזקים שעשויים לנבוע משימוש בחומרים כימיים וכדומה. השימוש שנעשה ב- קוסמטיקה טבעית, מאפשר להימנע ממגוון של השלכות לא בריאות הנובעות מטיפולים שונים. באופן כזה, טיפוח הגוף שלנו מופקד על ידי החומרים הטובים ביותר- החומרים שהטבע הפיק בעצמו…

מה חשוב לחפש באנשי מקצוע שעוסקים בקוסמטיקה טבעית?

קוסמטיקה טבעית דורשת הכרות עם התחום על מנת לשעת כיצד להתאים את החומר הטוב ביותר עבור כל מקרה ומקרה. עור פנים אחד יכול להגיב אחרת לגמרי מער פנים אחר ויש להכיר מקרוב את הניואנסים השונים, את סוג החומרים, הטבע שלהם וההשפעה שלהם. בצורה כזו, ניתן לייעל טיפולים קוסמטיים רבים. כמו כן, כל מטפל בקוסמטיקה טבעית שנחשב לטוב בתחום, חייב להיות כזה שדואג להחזיק ברשותו אך ורק חומרים איכותיים ובעלי רישיון.

אז למי פונים?

אנו כאן בדיוק בשבילכם. אם אתם רוצים את הטוב ביותר עבור העור שלכם, עבור הטיפוח שלכם ועבור ההרגשה הכללית- פנו אלינו ותוכלו להיווכח מקרוב בפעולה המדהימה של קוסמטיקה טבעית. אנו ניתן לכם טיפול מקצועי, עם דגש על הצרכים שלכם ועם הרבה דגש על שביעות רצון מהתהליך כולו. 

טיפולי שיניים

כאשר כאבים עולים בשיניים טיפולים אלטרנטיביים נועדו כדי לרכך את השלב שבו אנחנו מחכים לרופא שיניים מומחה, אם אתם מחפשים רופא שיניים במודיעין, אנחנו מחפשים רופאים עם ניסיון קליני בבתי החולים. 

לימודי רפואה משלימה

לימודי רפואה משלימה לכל מי שמעוניין לנקות רעלים בדרך טבעית, להדריך אנשים מתוך תפיסה סינית ויהודית על פעילות הגוף הנוגעת לעולם הרוח.