עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

קורס רענון עזרה ראשונה

קורס רענון עזרה ראשונה – מתי וכיצד אפשר לעשות זאת?

מי שרוצה להועיל לסביבה שלו ולדעת כיצד הוא יכול לסייע בשלל מצבי חירום: יודע כי קורס עזרה ראשונה יכול להיות יעיל במיוחד, תוך שהוא מקנה את הדרכים הטובות ביותר להגשת עזרה בעת הצורך. קורס מסוג זה מאפשר לרבים לסייע להציל חיים או לפחות למנוע התדרדרות של האדם הנפגע, עד הגעת צוותי החירום למקום.

 מה זה קורס עזרה ראשונה?

קורס עזרה ראשונה תפקידו להקנות את כל הטיפים הכחלים והפרקטיקה הדרושה להצלת חיים, בזמן שהקורס מאפשר לאנשים בבוגרים בכל הגילים את הדרך לפעול ולסייע לסביבה.

הקורס מיועד לאנשים פרטיים כמו להורים ובני נוער אך הוא מתמקד בעיקר בבעלי מקצוע כגון: מדריכים, מורים, גננות, ממוני בטיחות, מנהלי עבודה מצילים, מדריכי ירי, מדריכי כושר, מדרכים בקייטנות ושלל בעלי מקצוע שפועלים בדרך כלל במרחבים ציבוריים.

קורסים שנודעו להצלת חייהם של בני אדם כמו גם של בעלי חיים, מועברים לקהל הרחב באמצעות חברות מקצועיות שלהן מדריכים המומחים בתחום. הקורסים מאפשרים ידע נרחב אודות הדרך להציל חיים, תוך הגשת סיוע ראשוני שמטיב עם הסביבה ומסייע למי שנמצא במצב מצוקה.

מתי יש לבצע ריענון?

בשל החשיבות של קורס עזרה ראשונה, מבצעים כיום רבים ריענון, בזמן שבכל הנוגע להכשרה בתחום קורס עזרה ראשונה, ריענון הוא חלק בלתי נפרד מההכשרה.

ריענון של הידע והכלים הנחוצים לשמירה על החיים חשוב לבצע כל תקופה כמו בתחילת שנת הלימודים, לאחר לידת תינוק, בטיפול בהורה קשיש, כמו גם בשלל מצבים שבהם אתם מרגישים כי אתם זקוקים לשיפור היכולות שלכם.

בנוסף חשוב לדעת כי מנהלי בטיחות בחברות מקצועיות מבצעים ריענון קורס עזרה ראשונה כל תקופה אמורה וזאת כדי תמיד להיות דרוכים ויעילים בעת מצבי חירום!.

כמה זמן נמשך ריענון לקורס עזרה ראשונה?

חשוב לדעת כי בכל הנוגע לשעות קורס עזרה ראשונה, רענון החומר נעשה עבור בעלי מקצוע ספציפי במשך 4 שעות  ישנם קורסים של 8 שעות, 22 שעות, 44 שעות וכן הלאה,  והכל בהתאם למקצוע של האדם שלומד את הקורס. אחיות למשל יבצעו רענן של 4 שעות בעוד שמדריכי חדר כושר, מדריכי רכיבה, מדריכי פילטיס, מדריכי אירובי ותנועה, מדריכי ג’ודו, טניס, יוגה, מדריכי כדור ועוד יבצעו קורסים ארוכים יותר.

אז אם אתם רוצים להציל חיים, לבטח את עצמכם ואת הסביבה שלכם, זה הזמן לצאת אל קורס עזרה ראשונה שיטיב עמכם ועם אחרים!