עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

קייטרינג בירושלים

כשאנחנו רוצים לערוך אירוע בירושלים או בכל מקום בארץ, אנחנו בדרך כלל מתחילים עם הבסיס, בחירת מקום בו אנחנו יכולים לערוך את האירוע. זה יהיה אולם או גן אירועים, ובמקרים מסוימים, אנחנו יכולים להחליט לערוך את האירוע בבית או בשטח פתוח, במידה ואנחנו מקבלים אישור לכך והתנאים מאפשרים זאת.

אחרי שאנחנו בוחרים היכן לערוך את האירוע, אנחנו יכולים להתחיל להזמין ספקים שיעבדו איתנו באירוע. אחד הספקים הראשונים שאנחנו נבחר, סביר להניח, זו חברת קייטרינג. אך כאן, בניגוד לספקים אחרים, אנחנו לא מחויבים להזמין דווקא חברת קייטרינג חיצונית, שכן במקומות רבים בהם אנחנו נבקש לערוך את האירוע, יציעו לנו להזמין חברת קייטרינג איתה עובד המקום ויתרה מזו, יש מקומות שמחייבים להזמין את החברה של המקום והמחיר נקבע על פי כמות המנות שאנחנו מזמינים באירוע.

מן הסתם, נכון הדבר כשאנחנו עורכים אירוע בגני אירועים בירושלים ובמקומות אחרים בארץ. מאחר ואותם גני אירועים מתבססים על העבודה עם חברות הקייטרינג, וכאמור חלקן מחזיקות חברות שעובדות אך ורק במקום. יש אולמות וגני אירועים שהם באופן כללי, יחידה אחת עם חברות הקייטרינג, כלומר החברות עובדות אך ורק במקום.

לעומת זאת, אם אנחנו מחליטים לערוך אירוע בבית, במקום העבודה או בשטח פתוח, אז אנחנו צריכים לשכור חברת קייטרינג חיצונית, כזו שלא עובדת עם גן אירועים מסוים אלא עובדת באופן כללי באירועים ביתיים או אירועים של חברות עסקיות ואחרות. עולה השאלה, מה מבין השניים עדיף.

אירוע ביתי או אירוע בגן אירועים, קייטרינג חיצוני או פנימי

השאלה אם עדיף לנו קייטרינג חיצוני או פנימי, נובעת בראש ובראשונה מהשאלה, אם אנחנו מחליטים לערוך אירוע בבית או בגן או אולם אירועים. אם אנחנו עורכים אירוע בבית, סביר להניח שנצטרך בכל מקרה לשכור את שירותיה של חברת קייטרינג בירושלים, השאלה היא אם עדיף לנו אירוע בבית או במקום חיצוני, ואם במקום חיצוני, האם עדיף לנו להשתמש בשירותיה של חברת קייטרינג חיצונית (במידה וזה אפשרי) או קייטרינג הבית,  של המקום.

אירוע ביתי הוא אירוע יותר מצומצם, יותר קטן, בדרך כלל. אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לערוך אירוע ביתי עם עשרות ובטח לא עם מאות אורחים. לכן מראש אנחנו מגבילים את עצמנו. מה עוד שלא כל אירוע אנחנו יכולים לעשות בבית, למשל חתונה, זה לא אירוע לבית אלא רק לאולם או גן אירועים.

אם אנחנו בוחרים לערוך חתונה אירוע אחר בגני אירועים בירושלים ובערים אחרות, אנחנו יכולים להחליט האם להשתמש בקייטרינג חיצוני או פנימי. שירותי קייטרינג חיצוני, מאפשר לנו בחירה גדולה יותר, אך ברוב המקרים מדובר בעלויות גבוהות יותר ולא תמיד זה מתאפשר לנו מבחינת המקום עצמו. לעומת זאת, קייטרינג פנימי יכול להגביל אותנו מאוד, אך אם אנחנו מחליטים לשכור אותו, אנחנו יכולים ליהנות מעלויות נמוכות יותר, מה שיקל עלינו מבחינה כלכלית, מן הסתם.