עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

קנית רחפן למתחילים – מדריך קניה

לא יודעים איפה להתחיל? אם אתם לא בקיאים בתחום ורוצים להתחיל להטייס רחפן תוכלו לדעת פחות או יותר מי נגד מי. המדריך יעשה לכם קצת סדר בעולם הטסת רחפנים למתחילים.

 

רחפנים למתחילים נמצאים בקטגורית “החובבנים” מחר של רחפן בקטגוריה זו יהיה בין 100-800 ש”ח. 

בתוך קטגוריות זו תמצאו שלל רחפנים עם אפשרויות שונות כולל:

  •  רחפנים עם מצלמות שמשדרים לסמארטפון את התמונה של המצלמה בשידור חי. (מונח הנקרא FPV)
  •  המצלמות המצוידת ברחפנים בד”כ לרוב יהיו ברזולוציית צילום וידיאו של 480P או 720P וחלקם 1080P. לרוב תוכלו לשדרג את המצלמה לאחת טובה יותר.
  • רוב כלי הטייס המיועדים למתחילים טסים במשך 6-10 דקות. לכן מומלץ שתקנו בטריות נוספות ביחד עם הרחפן.
  • טווחי הטיסה יהיו עד 70-100 מטרים 
  • ישנם רחפנים למתחילים שמשופרים עם אופציות נוספות עבור הטייס המתחיל כמו לדוגמה: האפשרות להשאר באוויר במקום אחד מבלי לזוז(טוב עבור צילום תמונות שלא יצאו מטושטשות), תעופה וחזרת הכלי בלחיצה אחת (יחזור למקום ממנו יצא), זיהוי מיקום על ידי GPS (לרחפנים המצויידים בGPS)
  • ללמוד יותר על מונחים שונים ואפשרויות נוספות של רחפנים בקרו במדריך הבא

רחפנים מומלצים למתחילים

כל הדגים של חברת Syma הסיינית מומלצים למתחילים. זוהי חברה המייצרת רחפנים באיכות טובה שמקבלים דירוגים גבוה. ל-Syma X5c לדוגמה יש ארבעה כוכבים מתוך חמישה ומעל 4500 ביקורות בעמוד המכירה באמזון. ומכירו נכון להיום רק $36. ישנם דגמים נוספים גם הם עם דירוג גבוה ולקוחות מרוצים.

צפו בתעופה של ה- Syma X5c

Syma X5c  – https://youtu.be/y93vzA-KRlM?t=3m17s

רחפן נוסף של Syma מומלץ למתחילים הוא ה-Syma X8 PRO. מחיר ה-X8 PRO עדין זול בהשוואה לרחפנים מקצועיים אבל עדין נוח לכיס. למידע נוסף על Syma X8 PRO רחפן עם מצלמה במחיר זול.

סיכום

תוכלו להנות מרחפן איכותי למתחילים גם אם אין לכם תקציב גדול. כפי שצוין רכשו עוד בטריות נוספות וחזקות שתוכלו להטייס את הרחפן ליותר זמן, ובנוסף רכשו חלקי חילוף נוספים כמו פרופלורים במידה ותצטרכו להחליף. למדו מעט על הטסת רחפנים ואולי בעתיד תרצו לעבור לליגת המקצועיים.