עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

רגע לפני שמתקינים את הסורגים – מה כדאי לבדוק?

החלטתם להתקין בבית סורגים? אין ספק כי בחרתם נכון! הבחירה הבאה שלכם היא במתקין שיבצע עבורכם את העבודה. אל תמהרו לתאם פגישת היכרות ובטח שלא לחתום על חוזה התקנה. רגע לפני שמבצעים אצלכם את העבודה, חשוב שתוודאו מעל לכל ספק כי אתם עושים עסקה מוצלחת. מה עליכם לבדוק?

 

האם הסורגים עונים על הצורך שלכם?

חשוב מאד שהמתקין שמגיע לתת לכם הצעת מחיר ולבחור עבורכם את סוג הסורגים המתאים לכם, אכן יעניק לכם חוות דעת מקצועית ויתאים את הפתרונות הרלוונטים לכם ביותר. המתקינים יציעו לכם לבחור בין הסורגים הקבועים שברוב המקרים הינם משולבים על החלונות, ובין סורגים מתקפלים שאינם קבועים והם באים לתת מענה לרוב כסורגים לחצרות או מרפסות. רגע לפני שקובעים את ההתקנה, חשוב להבין האם סוג הסורגים שהוצע לכם עונה לכם על הצורך.

 

מה הניסיון שיש למתקין הסורגים שלכם?

המטרה שלכם היא ליהנות מעבודה מקצועית ומתוצרים מושלמים בדמות סורגים בטוחים ומגנים על הבית שלכם. על כן, חשוב מאד לזכור כי טיב העבודה מושפע בעיקר מהניסיון והרזומה של המתקין שלכם. אתם רוצים לקבל את הטוב ביותר כך שאינם צריכים לחשוש לשאול לניסיונו של המתקין, לבקש מספרים של לקוחות על מנת לקבל מהם חוות דעת או לראות תיק עבודות. התקנת סורגים מתקפלים אמורה להעניק לכם תחושת ביטחון בבית שלכם, כך שאם בדיקות מקדימות שכאלו מחזקות את הביטחון שלכם, עשו זאת.

 

מחיר הסורגים = איכות הסורגים

האם כדאי לבחור במתקיני הסורגים הזולים ביותר? חד משמעית: לא. אתם צריכים לבחור במתקיני הסורגים שדבקים במחירון הוגן וכזה המשקף את ענף הסורגים. ככל שמתקין הסורגים נצמד למחירי השוק, כך תדעו שהוא יותר אמין. מצד אחד ישנם המתקינים שגובים מחירים יקרים מאד ואיתם בשום פנים ואופן לא תרצו לעבוד כי אינם אמינים, והמצד השני ישנם המתקינים הזולים באופן קיצוני אך חשוב לזכור שהעלות הנמוכה באה על חשבון איכות הסורגים וטיב העבודה. חפשו תמיד אחר המתקינים המובילים כדי להבטיח עבודה איכותית בבית שלכם.