עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

רופא שיניים מומחה לילדים

בענף רפואת השיניים לילדים הורים שומעים לא מעט מיתוסים עליהם גדלים הילדים. בכתבה הבאה ננסה לעשות עבורכם סדר בכל הקשור למיתוסים ולחשיבותו של רופא שיניים מומחה לילדים.

רופא שיניים במודיעין שיסביר לכם עוד.

האם בדיקה ראשונה חייבת להתבצע בגיל שלוש

שימו לב כי הבדיקה הראשונה אצל רופא השיניים חייבת להתבצע מיד לאחד בקיעת השן הראשונה ולא מאוחר מגיל שנה. במשך השנים רפואת השיניים התקדמה ואכן רופא שיניים מומחה לילדים יודע לזהות מוקדי עששת כאשר ניתן לטפל בהם וכן פגמים בשיניים.

האם חל איסור על שימוש במשחת פלאוריד

החל מגיל שנתיים חשוב ביותר לעשות שימוש במשחת פלאוריד. ההמלצה היא לעשות שימוש בכמות קטנה.

האם יש לצחצח שיניים לאחר דברי מתיקה

כולנו מכירים את המשפט כי לאחר אכילת דברי מתיקה יש להקפיד על צחצוח שיניים, אך האם כך הדבר? אכילת מזון הכולל סוכרים גורם לשחיקה ורגישות יתר של השיניים ולכן כדאי לשטוף את הפה במים מיד לאחר אכילת דברי מתיקה ולצחצח את השיניים לאחר חצי שעה.

 

האם בעת טיפול בשן חלבית ההרדמה מיותרת

בניגוד לדעה המקובלת, מערכת העצבים חיה גם בשיניים חלביות ולכן חשוב ביותר לבצע הרדמה מקומית בעת טיפול בשיני חלב. אם בעבר לא היו מאלחשים את השיניים החלביות לצורך טיפול הרי כיום יש מודעות גדולה לנושא.

 

האם טיפול שיניים מורכב  בקרב ילדים מצריך הרדמה

מומחים ברפואת שיניים לילדים הינם רופאים בעלי הכשרה רחבה לביצוע טיפול שיניים מורכב בקרב ילדים צעירים ביותר תוך שימוש בשיטות שונות כמו טיפול בסדציה או טיפול בגז צחוק. על מנת להשלים את הטיפול חשוב ביותר לגלות סובלנות ולהגיע לטיפול עם חיוך. ישנם מקרים בהם ניתן להימנע מהרדמה כללית.

מוזמנים להגיע לטיפול מקיף במרפאה שלנו

הורים, אם אתם מודאגים ממצב השיניים בקרב ילדיכם, אנו מזמינים אתכם לקבוע תור למרפאה שלנו. מרפאת רופא שיניים במודיעין הינה מרפאה ותיקה בתחום טיפול בילדים. הצוות המומחה שלנו עושה ימים כלילות על מנת לתת מענה מקיף לילדים באמצעות שיטות טיפול מתאימות לילדים ללא כאבים מיותרים.