עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

רכישת מזכרות לאירוע בחו”ל – למה לא בעצם?

חווית הקניות הטובה ביותר בעבור המון ישראלים, היא החוויה שברכישה באינטרנט – קניות אונליין. עם זאת, עולה השאלה והיא האם תמיד כדאי לרכוש דרך חנויות בחו”ל? התשובה היא שלא תמיד. כשם שישנן לא מעט חנויות ולא מעט מוכרים מחו”ל, כך גם ישנם כאלו מקומיים.

לקראת אירוע החתונה שלכם, אתם רוצים להעניק מזכרות במסיבות הרווקים והרווקות, מזכרות למקווה וגם מזכרות בחתונה. רגע לפני שאתם נכנסים אל חנות אונליין בחו”ל, כדאי שתכירו גם את השורות הקטנות:

מה שרואים מכאן, לא רואים משם

אולי הבעיה הגדולה ביותר שברכישת מזכרות מחנות בחו”ל, היא הפערים שישנם המון פעמים בין התמונות שמוצגות באתר ובין מה שאתם מקבלים בפועל. כידוע, קשה מאד לדעת מהו המוניטין של החנות, עד כמה היא אמינה וגם לא תמיד ישנן המלצות רלוונטיות של לקוחות קודמים. כך, אתם במידה רבה מהמרים על טיב המזכרות שאתם רוכשים. באתר ישראלי לעומת זאת, אתם יכולים לשוחח עם מוקד שירות לקוחות, להגיע פיסית אל החנות לבחון מזכרות לפני רכישה של כמות גדולה וכן הלאה.

ומי המוכר שמולו אתם מתנהלים?

כל עוד הכל טוב, הכל טוב. עם זאת, מה קורה בעת שאתם צריכים שירות? כידוע, לעתים דברים שרוכשים מחו”ל מגיעים פגומים, ישנה טעות בהזמנה וחסרות מספר יחידות. במקרה שכזה, חשוב שתוכלו לתקשר עם המוכר בצורה ישירה ומהירה, מה שלא תמיד קורה. כידוע, המון רכישות אונליין שכאלו מתבצעות בתוך אתרים גדולים, בתוכם פועלות חנויות קטנות. התקשורת? לא תמיד ישירה וכך החוויה הטובה שציפיתם לה, הופכת מורכבת ומתישה.

שירות באנגלית. במקרה הטוב

ובהקשר הזה, חשוב לזכור כי התקשורת מתבצעת באנגלית – וגם לא תמיד. שירות בשפה העברית הוא השירות האידיאלי בעבורכם כישראלים דוברי עברית. מחסום השפה מלווה אתכם גם בבחירת המזכרות, קריאת תנאי השירות והמשלוח, השורות הקטנות, מדיניות ההחזרה, החומרים מהם עשויה המזכרת וכיוצא בזה. במקום להמר על טיב המזכרות שתקבלו ועל טיב השירות שתקבלו (או שלא), למה שלא לבחור בחנות ישראלית?

כשמשלוח המזכרות מגיע יומיים אחרי האירוע

וכמובן שהבעיה הגדולה ביותר שברכישת מזכרות בחו”ל, היא העיכובים האפשריים באספקת החבילה אליכם. אתם רק יכולים לדמיין לעצמכם את מצב הלחץ בו תהיו בעת שתבינו כי המשלוח מתעכב. זמני האספקה מחו”ל הם בין שבועיים לחודש וחצי, כך שכל עוד לא הזמנתם מספיק זמן מראש, אתם עלולים למצוא את עצמכם ללא מזכרת לאורחים.