עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

רפואה סינית

במסורת סינית, צ’י הוא אנרגיית חיים. הצ’י לפי הרפואה הסינית הוא הכוח המאפשר את החיים, והצ’י אחראי על ההתרבות, להשתנות, לתנועה, לתזונה ולשינה.

רפואה סינית מתחלקת לכמה:

התזונה סינית – תזונה היא חלק בלתי נפרד מהרפואה הסינית.

דרך תזונה ניתן לטפל במחלות שונות. התזונה הסינית אומרת שכאשר הטמפרטורה או טעם המזון אחר ככה הא משפיע בצורה אחרת על אבירים מסוימים בגוף.

צמחי מרפא סינים – המורכבים ממספר צמחים ונסגרים בתוך פורמולה.

בתוך הפורמולה, ישנה היררכיה: קיסר, שר, עוזר ומשרת. המעמדות מבטאים את חשיבות הצמח בתוך הפורמולה ואת תפקידו ברפואה הסינית ישנן “פורמולות קלאסיות” שנכתבו ע”י מאסטרים מפורסמים לפני מאות ואלפי שנים והגיעו עד ימינו.
לרובן יש פעילות רחבת טווח ומיעוט תופעות לוואי. משום שהיעילות הקלינית והבטיחות הקלינית נוסתה במשך מאות שנים על אלפי מטופלים.
טווינה –  שיטת טיפול השייכת לעולם הרפואה הסינית. בעולם המערבי היא נקראת “הפיזיותרפיה הסינית”.

טיפול טווינה משלב מגע דינמי, אנרגטי ומהיר הנע מעבודה נקודתית ממוקדת ועד לעבודה נמרצת על כל הגוף.
הקלה משמעותית עשויה להיות מורגשת כבר לאחר טיפול טווינה ראשון!

דיקור סיני
השיטה ממפה את ערוצי האנרגיה ונקודות הדיקור המסייעים לאזן בין הגוף לבין הנפש. הצ’י זורם בערוצים קבועים לאורך הגוף ולרוחבו. לערוצים אלו קוראים מרדיאנים. לאורך המרידיאנים קיימות נקודות שדרכן ניתן להשפיע על הצ’י. וכך בעצם על ידי החדרת מחט לאחת מהנקודות, ישנה אפשרות להשפיע על הצ’י.

Read More 
www.keydoom.co.il/