עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

שילוט שמשונית לפרסום חוצות

שמשונית היא יריעה לבנה וגמישה מויניל מוחלק (PVC) שמיועדת להדפסה דיגיטלית. למעשה שמשונית היא ברזנט חזק ואלסטי ולכן שלט שמשונית הוא שלט חזק, דק ואטום שעמיד בתנאים חיצוניים שונים כמו מזג אויר (כולל רוח, גשם ושמש). השמשונית ניתנת לגלגול, לקיפול ולאריזה ולכן העברת שלט משמשונית והתקנתו נחשבת לפשוטה ולקלה.

הדפסה על שמשונית מאפשרת להפוך כל קובץ מחשב או צילום לשלט אמנותי מרהיב ומאפשרת מגוון של הדפסות לצרכי שילוט כגון לוגו, רקע, תמונות ועוד. השמשונית לכן נחשבת כיום לפתרון יעיל, אידיאלי ושימושי למגוון של שלטי חוצות : באנרים, שלטים וכרזות ומשמשת אפילו לשילוט ע”ג משאיות ובמות.

למעשה, רוב שלטי הבד שמודפסים בצורה דיגיטלית כיום הם שלטי שמשונית. היתרון בשימוש בשלטי שמשונית הוא רוחבם (עד 5 מטר), מחירם הזול (יותר זול מבד קנבס)  ואורכם (50 עד 100 מטר). במקרה של שלט שמשונית שרוחבו עולה על 5 מטר הפתרון הוא להלחים את השלט ולא לתלות אותו.

השמשונית אידיאלית לכן לכל סוג של פרסום : קבוע (בתי ספר ועסקים)או  זמני (למשל : הצעות נישואין ואירועים). הדפסת שמשונית אידיאלי גם למקומות בהם נדרש פרסום זמני, זול ומהיר לפני שילוט קבוע, למשל : באתרי בנייה. בנוסף, שלט משמשונית משמש לחידוש של שלטים ישנים ע”י מתיחת השלט החדש וכסוי של השלט הקיים. כמו כן, ניתן להדפיס על השמשונית משני הצדדים ולהעביר באופן הזה את המסר השיווקי ביעילות רבה יותר.