עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

שיש למטבחים: 4 סוגי השיש הנפוצים והטובים ביותר

שיש למטבחים הוא חלק משמעותי מבחירת המטבח אותו אתם עתידים לרכוש. אין ספק כי לכל חלק במטבח החשיבות שלו, אך לשיש שימושים רבים ומגוונים אשר חושפים אותו לסכנות רבות ומגוונות, כגון: שריטות, כתמים, שברים ועוד. על מנת להתאים את השיש לשימוש שלכם, חשוב מאוד להכיר את מרבית סוגי השיש אשר קיימים כיום ברשתות השיווק ובין היתר קיסר, גרניט, שיש דקטון וסיליסטון. הרשו לנו לספר לכם מעט על כל אחד מסוגי השיש שהזכרנו ומעלה ואפשרו לעצמכם לקבל את סך המידע שיסייע לכם לערוך בחירה נכונה ומושכלת.

סוגי השיש השונים

הכירו סוגים שונים של שיש למטבח ובחרו את האחד שיצליח לענות על הצרכים שלכם ולהתאים לתקציב שלכם. ואלו הם 4 סוגי השיש מהם אתם יכולים לבחור לעצמכם את האחד המיועד:

  • שיש קיסר : שיש קיסר הוא שיש מוכר מאוד בקרב הקהילה הישראלית ובבתים רבים מותקן במטבח סוג שיש זה. אחד היתרונות המהותיים של קיסר היא האפשרות למצוא בין מגוון הקולקציות הנרחב את העיצוב שכמעט כל אחד מבקש לעצמו. כדי לאתר את השיש המעוצב שמתאים לכם ולעיצוב הרווח בביתכם, נכון להציץ בקטלוגים הרבים שמופצים הן ברשת האינטרנטית והן באולמות התצוגה.
  • שיש גרניט: שיש גרניט הינו שיש חזק אשר נחצב מבטן האדמה. השיש עובר עיבוד וליטוש עד שהוא זוכה למרה הייחודי והמבריק שלו. אחד היתרונות המהותיים של הגרניט הוא שאין אף שיש שדומה לאחר גם אם הוא נחצב מאותו המקום בדיוק. לכל לקוח יש את הגוונים והמרקם הייחודי לו, כך שאתם לא יכולים לראות אצל השכנה שיש, לאהוב אותו ולבקש לעצמכם אחד כזה.
  • שיש סיליסטון: אבן הסיליסטון היא אחת האבנים היקרות יותר מהן מייצרים שיש. שיש זה עשוי מאבן קוורץ טבעי לחלוטין. משטחים אלו הם אנטי בקטריאליים, מוצגים במגוון נרחב של גוונים ועוביים וקל מאוד לתחזק את המשטח לאורך זמן.
  • שיש דקטון : שיש זה הוא בעל מראה יוקרתי ויתרונותיו הבולטים הוא שניתן להתאימו לשימוש מגוון ובין היתר שיש למטבח, לחדרי האמבטיות ולחיפוי חיצוני. לשיש ישנם 4 עוביים שונים מהם ניתן לבחור את העובי המתאים לכל לקוח באופן אישי ובהתאמה לשימוש העתידי שלו.

אין זה משנה באיזה שיש תבחרו, כל עוד השיש מתאים לשימוש האישי שלכם ולתקציב אותו הגדרתם לעצמכם מבעוד מועד. בחירת השיש תלויה בכם וברצונותיכם אך נציגים מומחים ישמחו לעזור לכם ולהתאים עבורכם את השיש הנבחר, היעזרו בהם כדי להימנע מטעויות.

המאמר באדיבות שיש איציק שיש יוקרה למטבחים

http://www.marble-itzik.co.il/