עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

שפיכה מהירה: סיבות

מגיע לשפיכה מהר? אתה מובך לא יודע כיצד לטפל בבעיה? במאמר הבא נסביר על מספר תרגילים ותכשירים שעשויים לטפל בבעיה בכדי שתוכל לעכב את השפיכה. 

 

שפיכה מהירה היא תופעה מביכה התוקפת כ- 30% מאוכלוסית הגברים. זאת תופעה שבה אחד מבני הזוג מגיע לשפיכה לפני בן הזוג השני, לעיתים עוד לפני החדירה. לרוב, התופעה מתרחשת אצל בני הגיל הצעיר יותר, זאת בגלל ההתרגשות וחוסר הניסיון. אצל אנשים מבוגרים יותר, התופעה עלולה לצוץ בעקבות בעיות במערכת יחסים, דיכאון או מצבים בריאותיים שונים. תופעה זו גורמת למבוכה רבה ולחוסר ביטחון מיני שעלול להתפרש במגוון דרכים אצל הגבר. 

 

מה הוא הזמן המדויק לשפיכה מהירה? 

הממוצע העולמי עומד על בערך 7 דקות. כן כן, לא שעה וגם לא חצי שעה, את זה סרטי הפורנו מנסים למכור לנו. שפיכה מהירה מוגדרת כך כשמגיעים לשפיכה לאחר דקה מתחילת קיום יחסי המין. במקרים חמורים, ישנם גברים שמגיעים לשפיכה עוד לפני החדירה. 

 

מה הם הגורמים לשפיכה מהירה? 

הגורמים לשפיכה מהירה הם רבים, רגישות יתר באיבר המין היא סיבה נפוצה ומטפלים בה באמצעות ספריי השהיה וקרמים מלאחשים. לעיתים קרובות מחסור בסרטונין היא הסיבה לשפיכה מהירה ומטפלים בה באמצעות מתן כדורים במרשם רופא. תרופות נוגדות דיכאון גורמות להשהיית השפיכה כתופעת לוואי ולעיתים גם ניתנת על ידי רופא. שפיכה מהירה עלולה לקרות בעקבות מקרה חד פעמי שבו גבר הגיע לשפיכה מהירה וחווה מזה טראומה ומאז הוא חש חרדת ביצוע. 

 

כיצד ניתן לטפל בשפיכה מהירה?

  • טיפול באמצעות תרגילים – ישנם תרגילים שונים שבאמצעותם מתרגלים עם בת הזוג וכך ניתן לטפל בבעיה בצורה טבעית. 
  • טיפול תרופתי – כדורים נוגדי דיכאון וכדורי סרטונין, גורמים להשהיית השפיכה כתופעת לוואי וניתנים לפעמים על ידי רופא כחלק מטיפול עם תרגילים. 
  • שימוש בספריי השהייה – ספריי השהייה הוא אחד התכשירים המבוקשים ביותר בתחום מוצרי הסקס. הוא מכיל חומר אלחוש אשר מפחית את הרגישות באיבר המין וכך ניתן להשהות את השפיכה. מומלץ לוודא שרכשתם מוצר שמיוצר תחת פיקוחו של משרד הבריאות.