עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

שתלים דנטליים או שיניים תותבות? שאל את רופא השיניים

מנסה להחליט כיצד הטוב ביותר להתמודד עם שיניים חסרות יכול להיות תהליך קשה. עבור רבים, המבוכה ואי הנוחות של חוסר השן הנעדר הוא יותר מדי והם זקוקים לטיפול רפואי כלשהו כדי לטפל במצב. ישנם מספר פתרונות שונים עבור בעיה זו מסוימת, אבל השאלה היא האם שתלים דנטליים או תותבות הולכים להיות אופציה טובה יותר עבור כל מקרה ספציפי של המטופל. שניהם מציעים יתרונות וחסרונות, אבל כמה הבחירה היא ברורה. בעזרת כמה סיוע של רופא שיניים וכמה מידע רקע קל להחליט מה יעבוד הכי טוב כבחירה של הטיפול.

הדבר הראשון שיש לשקול ולדון עם הרופא הוא כמה שיניים יש להחליף. קודם כל, אם רק שן אחת אבדה או ניזוקה, שתלים דנטליים הם הדרך ללכת. אלה מציעים כתר קבוע כי ניתן להצמיד את הרקמה הנותרים או מפוברק לצרף בסיס טיטניום כי הוא מוכנס לתוך הלסת. זה לוקח כמה שבועות עבור כל התהליך מתחילתו ועד סופו, אבל בסופו של דבר הוא פתרון כמעט קבוע. זוהי אופציה נהדרת כי זה משאיר את השיניים הסמוכות מושפע לחלוטין מלאה לתוך החיוך כמו שן טבעית. מצד שני, יש כמה תחומים שזקוקים לטיפול, כי הם גלויים מאוד יכול להרתיע אדם מלבזבז את השבועות בטיפול ומרפא כדי לקבל כמה שתלים דנטליים. עבור מצבים אלה, שיניים תותבות מציעות תרופה הרבה יותר מהירה ומלאה עבור סוג זה של בעיה.

ראה גם מאמר מומלץ: רופא השיניים: שמונה המלצות מהשיננית

דבר נוסף שהוא משמעותי וראוי לשיקול הוא העלות של שני הליכים שונים אלה. אמנם יש כמה דרכים להמתיק את העלות זה כמעט תמיד הולך לעלות יותר כדי לקבל מספר שתלים דנטליים מאשר קבוצה דומה של שיניים תותבות. זה בגלל כל שן חייב להיות יצוק בנפרד מבנה ועוגנים טיטניום יש להוסיף בכל נקודה. חלק גדול ממה שיכול להיות הגורם המכריע הוא מה הביטוח יכסה וכמה הם מוכנים לשלם עבור הטיפול.

שתלים דנטליים ושיניים תותבות מציעים פתרונות לבעיית השיניים החסרות. רק על ידי דיבור עם רופא שיניים זה יהיה אפשרי לגלות מי מהטיפולים הללו הוא הטוב ביותר עבור כל מצב בודד. ללא קשר עלות אחד באמת צריך את ההליך כי הוא המומלץ ביותר על ידי הרופא יספק את היתרון המקסימלי הן האטרקטיביות והן פונקציה. זכור, בעוד שיניים יפות הם בעיקר חלק פונקציונלי של הגוף כאשר הם לא עובדים הם יכולים לגרום מגוון של בעיות. בתקווה, על ידי דיבור עם רופא השיניים על הצרכים שלך הוא או היא תוכל להגיד לך מה הולך לתפקד הטוב ביותר בפה שלך.

למידע ופרטים נוספים לחצו כאן!