עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

תהליך הייבוש התת רצפתי הקפדני של חברת OmegaDry

ייבוש תת רצפתי מהווה משימה מורכבת בה על הקבלן לבצע שורה של משימות להבטחת רצפה יבשה ובטוחה לשימוש. הייבוש התת רצפתי נדרש כאשר הבית ספג נזילה או הצפה, התרחשה בו השתוללות של ילדים שהטיחו מים אחד על השני, ועוד. בעקבות כל אלו, חדרו מים מתחת לרצפה וכעת היא נמצאת בסכנה שהמצע הפנימי שלה יתרטב. חול רצפה רטוב או חצץ רטוב זו תופעה מאד מסוכנת כי מדובר במים כלואים שלעולם לא יתייבשו. נוכחות עד של מים עשויה לגרום, בסופו של דבר, לעובש, טחב, התנפחות הרצפה וסדיקתה. לכן, אם ידוע לכם שהבית ספג אירוע מים, חשוב לקרוא באופן מידי לחברת ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים.

בדיקה שהרצפה לא ספגה מים פנימיים

בדיקה זו נעשית על מצע הרצפה, החול או החצץ שנמצאים מתחת לפרקט, למשטח הבטון או לבלטות הקרמיקה. באמצעות קידוח קל נלקחת דגימה של מצע החול או החצץ, ומועברת למעבדה של חברת הייבוש. בבדיקה בוחנים האם החצץ עובר את שיעור ה- 3% לחות והאם החול עובר את ה- 6%. במידה והם עוברים, יש לעשות ייבוש תת רצפתי בבית הלקוח. הייבוש נעשה באמצעות מכשור מתקדם המבוסס על צינורות ייבוש.

ייבוש הרצפה בפועל לאחר הבדיקה

לאחר שהתגלתה ברצפה עם מצע חצץ מעל 3% רטיבות או ברצפה שהמצע שלה הוא חול – 6% ומעלה, יש ליישם ייבוש תת רצפתי. הייבוש נעשה באמצעות מכשיר אליו מחוברים צינורות ייבוש ייעודיים. נעשים ברצפה קידוחים של 5 ס”מ ואליהם מוכנסים צינורות הייבוש. המכונה מופעלת ותהליך הייבוש יוצא לדרכו בשעה שהצינורות מעוגנים היטב בתוך הקידוחים ועם חומר מדביק וסופג.

OmegaDry ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים – דואגים לרצפה שלכם

בחברת OmegaDry הרצפה שלכם נלקחת במלוא הרצינות ואם הועלה חשד שהיא רטובה מבפנים – תסופק לה בדיקה יסודית אשר נעשית במעבדה ייעודית. היא תאשש או תפריך זאת. במידה והדגימה מעידה על רטיבות פנים, יתבצע תהליך ייבוש מלא עד להסרת הנגע מתחת לרצפה. OmegaDry ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים הנה חברה וותיקה בתחום הייבוש אשר צברה מאחוריה ניסיון רב שנים של מתן סיוע ייבוש תת רצפתי על כל סוגי המרצפות.

למידע נוסף על חברת omegadry בקרו באתר הבית

ראו גם: ייבוש חול מקצועי מתחת לריצוף