עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

10 כללי חובה לפני רכישה של מפיץ ריח חשמלי

מפיץ ריח חשמלי ניתן לאתר בכל מקום, כולל בחנויות טכנולוגיה. אבל האם רכישתו שם היא המהלך הנכון עבורכם? והאם בכלל כדאי להסתמך על פתרונות וותיקים כמו עצי רכב מקרטון למכוניות? במאמר זה אנו מספקים את 10 כללי החובה שכל אחד צריך לקחת עמו לפני היציאה לדרך לרכוש מפיץ ריח חדש.

יש לבדוק מהו שטח הכיסוי של המכשיר

זה לא סוד שגם מפיץ ריח שמשווק בחנויות טכנולוגיה ניחן בנתונים מוגבלים שעליכם להכיר אותם לפני שקונים. אחד מהם הוא שטח הכיסוי: לכמה מ”ר מספיק המכשיר? ככל שמדובר בחדרים שאין בהם ריח רע קבוע, אלא בחדרי שינה, מגורים ומשרדים, הבחירה נעשית על פי גודל השטח. אבל מה תצטרכו לעשות אם עליכם לבשם את אולם האימונים בחדר הכושר? את מטבח המסעדה? את פיר האשפה? זה כבר דורש חשיבה אחרת.

בישום חדרי שירות פונקציונאליים – הכירו את הכללים

פיר אשפה – נדרש מפיץ ריח חשמלי שבחדר רגיל יכול לכסות 500-1,800 מ”ר.

אולם אימונים בחדר כושר – נדרש מפיץ ריח חשמלי איכותי שבחדר רגיל יכול לכסות 200-700 מ”ר.

חדר עם כמה תאי שירותים – נדרש מפיץ ריח חשמלי שבחדר רגיל יכול לכסות 15-150 מ”ר.

תא שירותים בודד – יש לבשם עם מכשיר בעל שטח כיסוי של עד 20 מ”ר, לא יותר, כדי להימנע מחנק.

כמות המילוי למפיצי ריח בכל מכשיר

באופן עקרוני, אין בעיה לרכוש מכשיר בעל טנק מילוי קטן אם השימוש בו אינו רב ונעשה פעם במספר ימים. אבל בחדר בו אתם משתמשים כל יום, ובאופן אינטנסיבי, אתם תצטרכו שבמכשיר יהיה טנק גדול כדי להימנע ממילוי יתר שיכניס אתכם להוצאות.

רכישה במסגרת הסדר לאספקת חומר מילוי

ככל שבמפיץ הריח ייעשה שימוש אינטנסיבי, אתם תצטרכו להיכנס לעסקה בה מספקים לכם מילוי למפיצי ריח באופן קבוע במחיר נמוך כדי להימנע מהוצאות כבדות.

הסדר רכישת מילוי על פי טעמים – יתרון

מומלץ לרכוש חבילה של מילוי למפיצי ריח עם טעמים מגוונים וליהנות ממבחר ארומטי איכותי של חומרים למכשיר שלכם.

מכשיר עם ניהול יומן אלקטרוני – יתרון

מפיץ ריח אוטומטי המכיל מסך עם יומן אלקטרוני מאפשר לכם לקבוע את זמני הפעלתו ועוצמות הפצת הריח בכל נקודת זמן.

מכשיר עם בלוטוס להפעלת היומן – יתרון

וכאשר המכשיר מופעל ומנוהל באמצעות הטלפון הנייד שלכם, זה בכלל מעניק לכם רמה גבוהה מאד של עצמאות המאפשרת לכם לשלוט במכשיר גם מרחוק. זה לא אפשרי בכל הדגמים, ייעודי בעיקר למפיץ עד 20 מ”ר.

חשוב להכין תשתית קיבוע למכשיר שלכם

בין אם מדובר במדף הנחה או בבורגי תלייה, חשוב שהאמצעים הנכונים יהיו ברשותכם כדי להטמיע את המכשיר בנקודות ייעודיות בעסק ובבית למניעת נפילות.

מכשיר ארגונומי מעוצב – היכן שנדרש

אם יש לכם יותר מאפשרות אחת לבחור מפיץ ריח חשמלי, בחרו באפשרות הארגונומית ביותר. אם זה חדר מדפים בלי מקום לתלייה, בחרו דגם אופקי, אם זה חדר עם קירות בלבד, עדיף לבחור דגם אנכי לתלייה עם ברגים. שילוב עיצובי בחדר – יתרון.

Odora מפיצי ריח – החברה שתספק לכם תשתיות הפצת ריח בהתאמה אישית

חברת Odora מפיצי ריח מתמחה בפתרונות בישום איכותיים לבתי עסק ופרטיים. ב- Odora יספקו לכם תשתית מפיצי ריח כולל חומרי מילוי במחירי עלות על בסיס רכישה קבועה. בואו לבחור את מפיץ הריח שלכם בבית Odora מפיצי ריח.

מפיץ ריח לעסק | מפיצי ריח על בסיס אדים