עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

5 דברים שהופכים את טבעת האירוסין למיוחדת

גם אתה, כמו עוד המון גברים אחרים רוצה להבטיח את ההצעה המרגשת ביותר עם הטבעת המיוחדת ביותר. גם אתה מסתכל על הטבעות של הקולגות בעבודה ושל החברות הקרובות ומרגיש שכולן נראות פשוט אותו הדבר? לפניך, מדריך מקוצר הכולל בתוכו את 5 הדברים שיכולים להפוך בקלות כל טבעת קלאסית לטבעת מיוחדת:

1.הזהב האדום

מרבית טבעות האירוסין מוצעות בזהב לבן או בזהב צהוב. הבחירה בסוג זה של זהב מייצרת כמעט בהכרח נראות קלאסית, בעוד הבחירה בזהב האדום תבטיח טבעת אירוסין מיוחדת. בהקשר של טבעות האירוסין, הזהב האדום קצת פחות שכיח כך שהבחירה בו אוטומטית מתייגת את הטבעת כמיוחדת יותר. שים לב כי לא מדובר על צבע אדום קלאסי, אלא על גוון מעושן-חום.

2.יהלום שחור

האלמנט המזוהה ביותר עם טבעות האירוסין וגם זה שבו אתה משקיע רבות, הוא היהלום. כל יהלום מאופיין ב-4 תכונות מיוחדות: צבע היהלום, משקל היהלום, חיתוך ורמת הניקיון. בחירה בהילום שחור היא בחירה לא שגרתית, אך כזו שהופכת את הטבעת למיוחדת, מסתורית ומסקרנת. טבעות עם יהלומים שחורים מתאימות בעיקר לנשים חובבות אופנה וטרנדים.

3.חיתוך ייחודי ליהלום

יגיע הרגע בו תצטרך לקבלת החלטה אודות חיתוך היהלום הנבחר. ישנם סוגים שונים של חיתוכים, כאשר אלו הפופולארים ביותר כוללים את החיתוך המרובע, העגול או האובל. במידה ותרצה להפתיע עם טבעת מיוחדת שעליה משובץ יהלום בחיתוך מיוחד, תוכלו לבחור בין החיתוכים הבאים: אמרלד, מרקיזה, רדיאנט או לב. שים לב כי חיתוך היהלום משפיע גם על מחירו.

4.שיבוץ מספר יהלומים

מרבית הטבעות הקלאסיות משובצות ביהלום אחד בלבד, על פי לרוב במרכז הטבעת. במידה ואתה רוצה להפתיע את אהובתך עם טבעת מאד מיוחדת, הרי שתוכל לשבץ את הטבעת הנבחרת במספר יהלומים: יהלום מרכזי ועוד שורה של יהלומים המשובצים מסביב לטבעת. לטובת עיצוב טבעת שכזו אתה נדרש להשקיע תקציב גבוה יותר, אך מדובר על טבעת נדירה לאירוע נדיר וחד פעמי – הצעת הנישואין.

5.טבעת בעיצוב אישי

הטבעת המיוחדת ביותר שתוכל להעניק לאהובתך היא הטבעת בעיצוב האישי. הימים בהם היית צריך לבחור טבעת מתוך קטלוג קבוע, אינם עוד! אל מול הנציג בחנות התכשיטים, וגם עצמאית בחנות האונליין, תוכל לעצב את הטבעת בעצמך על פי תכונות הטבעת הנדרשות על ידי אהובתך והחביבות עליך. כשאתה מי שעומד מאחורי עיצוב הטבעת, היא בהכרח המיוחדת ביותר!