עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

5 דברים שכולם שוכחים כשעוברים לדירה חדשה

סקרנו כבר המון טיפים שעשויים לעזור לכם לעבור. עכשיו הגיע הזמן להתמקד בדברים שכולנו שוכחים כל הזמן תוך כדי מעבר למקום החדש. אספנו את המידע בין אלה שנאלצו לאחרונה לעבור וקבצנו רשימה שתעזור לכם להפוך את חוויית המעבר למהירה וללא כאבים.

  1. צרו רשימת ומלאי

שני הדברים האלה נחשבים בדרך כלל למובנים מאליהם וקצת מיושנים, אך עדיין, כל מי שאני מכיר כל הזמן אומר פעם אחר פעם שתהליך ההעברה שלהם יהיה טוב יותר עם רשימת מלאי ורשימת הבדיקה.

הרעיון הוא פשוט: צרו רשימת ביקורת עם הדברים החשובים ביותר שעליכם לקחת איתכם ואת כל הפעילויות שעליכם לבצע במהלך המעבר שלכם. זו הנקודה שבה עליכם לציין כי עליכם להתחיל לתכנן את תהליך ההעברה שלכם מראש. ככל שאתה מתחיל מוקדם יותר – אתה מקבלים רשימה גדולה יותר ושלמה יותר.

כמו כן, לפעמים ניתן לערוך רשימות מלאי באופן דיגיטלי. לדוגמה, בימינו תוכלו פשוט להוריד את האפליקציה לטלפון ולפרט את כל הפריטים שלכם יחד עם התמונות, כך שתוכלו לתעד את מצב הפריטים הראשוניים.

  1. שיהיה לכם מספיק קופסאות

זה אולי נשמע לכם מצחיק, אך וודאו שיש לכם מספיק אריזות לכל הפריטים שלכם. בדרך כלל ניתן לקנות את כל הקופסאות בחנויות האספקה ​​או בסניפי הדואר הסמוכים. בדרך כלל הם נמכרים כחתיכת קרטון שטוחה שתצטרך להרכיב בעצמכם, כך שזו לא תהיה בעיה שתביא לכם ערימה גדולה של קופסאות לבית שלכם לפני המעבר.

3 השוו חברות הובלות

בחירת חברת הובלות טובה היא קריטית, במיוחד כשיש לכם הרבה דברים יקרי ערך. למעשה יש לנו את רשימת הבדיקה המיוחדת ביותר שלנו למי שרוצה לדעת לעבור עם פריטים יקרי ערך. לא כל חברות ההובלות הן טובות ועליכם לבחור אחת שמתאימה בחוכמה לתקציב ולציפיותיכם. סקרו את המשוב על כל חברה באינטרנט, בדוק עם חבריכם ובדקו אם יש להם חברה להמליץ ​​עליה.

  1. קחו את חיית המחמד שלכם לבדיקה

כשאתם עוברים למקום חדש, חיית המחמד שלכם יכולה להתחיל להתנהג בצורה מוזרה. יש לכך הרבה סיבות אפשריות: מתח, תגובה רעה לריחות מסוימים בבית או פשוט העובדה שזה הצעד הראשון של חיית המחמד שלכם ולא מוכן ללחץ כזה. כדי להיות בטוחים שזו רק תקופת ההסתגלות ולא מחלה כלשהי, עליכם לבצע בדיקה קבועה אצל רופא וטרינר.

  1. מצאו אחסון עבור העומס שלכם

ייתכן שחלק מהפריטים שלכם או רהיטים לא יתאימו למקום החדש שלך. במקרה זה, הדבר החכם לעשות הוא למצוא יחידת אחסון בה תוכלו לאחסן פריטים למשך מספר ימים או שבוע. יש המון חברות המציעות שירותים כאלה. זה יחסוך לכם את הבעייתיות בזמן המעבר.

עוברים דירה? פרטנר דואגת לכם למעבר האינטרנט, הטלפון והטלוויזיה בקלות ובנוחות>>>

תגיות: