עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

5 דברים שלא ידעתם על מטבחים מודרניים

מטבח מודרני הוא כזה אשר עיצובו, מראהו ואופן השימוש בו מותאמים לימינו אנו. הדרך בה המטבח מוצג אינה משדרת חזרה לימי העבר אלא את המוטיבים של ההווה: ארונות ומשטחי שיש צבועים לבן, למשל. ברם, קיימים מוטיבים נוספים המחזקים את המודרניזציה במטבח אשר מומלץ להכיר בטרם בוחרים אותו.

תכנון על בסיס חומרים ייעודיים בלבד

עץ עמיד ואיכותי בארונות, שיש ללא מקדם צביעה גבוה (כזה אשר סופח צבע ולא יותר כתמים) ועם מקדם שחיקה ברמה גבוהה לעמידות המוצר. זהו הבסיס עבור כל מטבח מודרני.

אפיון צורת הארונות ומשטחי העבודה במטבח מודרני

מטבח מודרני עשוי לשדר עיצוב בורגני ובכך לספק את תבנית התכנון ההייטקית הטיפוסית, אך הוא עשוי להיראות גם בעל מראה כפרי. ההבדל מתבטא בצורות של הארונות ומשטחי השיש. כאשר בקצוות של הרכיבים הללו ישנן דפנות עגולות או קשתיות או גליליות, זה סממן עיצוב כפרי. גם דלתות ארון עם פיתוחים וגילופים מסמלים אותו. לעומת זאת, בעיצוב בורגני משטחי השיש והארונות מכילים רק קצוות מלבניים, כשהאחרונים מכילים דלתות ללט פיתוחים וגילופים. במקומם, נהנה הדייר ממרקם חלק ומבריק.

יצירת תבנית דקורטיבית מודרנית מקורית

מטבח מודרני אינו בהכרח מטבח לבן הייטק. ניתן לעצב אותו בשלל דרכים מקוריות, כאשר הרעיון המרכזי הוא להציג אלמנטים עכשוויים, ולא כאלו ששייכים לזמני העבר. בהקשר זה, מקובל לעצב מטבח מודרני עם קירות וארונות ירוקים או צהובים. מטבחים כאלו משרים אושר ושמחה אצל הדייר, שנהנה מחדר בעיצוב דינאמי ומספק בעל מראה ממכר לכל הדעות.

מינימליזם – אחד מאבות היסוד של העיצוב המודרני במטבח

אנשים רבים סבורים כי מטבח מודרני צריך להוות תעתיק מדויק של מטבח כפרי, עם ידיות ומשקופים בעיצובים שונים. האמת רחוקה מכך. מטבח מודרני מוצלח הוא מטבח בו העיצוב מינימליסטי. על הארון יש רק דלת ללא גילופים, משקופים וידיות: פלטה חלקה. כך קורה גם במגירות וגם במדפים שמונחים על הקיר ללא פרזול. כשהעיצוב מינימליסטי ברכיביו זה מסמל יותר מכל את המטבח המודרני.

מטבחי דניאל – עיצוב מטבחים מודרניים בהתאמה אישית

בואו ליהנות מעיצוב של מטבחים מודרניים אותנטיים עבור ביתכם. מטבח שמנת או ירוק, לבן או שחור פחם בפורמט עיצוב מודרני מבית מטבחי דניאל יספק לכם תבנית עיצובית מלוטשת ביותר. אם אתם מעוניינים במטבח שיספק לכם הנאה אמיתית מעבודתכם בו, פנו למטבחי דניאל.