עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

5 טיפים מעולים להרפייה לפני עיסוי מפנק

אם קבעתם לעצמכם מאסז עם מעסה מקצועי, כנראה שגם אתם הגעתם להבנה כי כבר זמן רב שלא עשיתם למען עצמכם משהו. הסיבה שאתם בוחרים לפנק את עצמכם דווקא עם עיסוי מפנק באשדוד, היא מאחר ואתם מעוניינים לקחת פסק זמן מהשגרה, לתת לגוף ולנפש רגעים של שלווה ולמלא את עצמכם – כיחידה אחת, באנרגיה חיונית.
לפניכם, 5 טיפים מעולים שיכניסו אתכם למצב של רוגע, שלווה והרפייה עוד הרבה לפני שאתם נכנסים אל חדר הטיפולים לקבל עיסוי באשדוד:

1.מקלחת טובה תמיד עושה טוב

לפני שאתם מגיעים אל מכון העיסויים, מומלץ בהחלט לרחוץ את גופכם. מעבר לכך שחשוב מאד שהמעסה יוכל לעבוד על גוף נקי ורענן, הרי שהרחצה תורמת גם לתחושה שלכם. המגע של המים החמים, בושם התכשירים שאתם אוהבים והניתוק המאפשר לכם להשקיע בעצמכם – כל אלו תורמים לכם לחוויה טובה ומרגיעה יותר.

2.האזינו למוסיקה שאתם אוהבים

דבר נוסף שתוכלו לעשות לפני עיסויים באשדוד הוא לשמוע את המוסיקה האהובה עליכם. ישנם עשרות מחקרים שמוצאים קשר ישיר בין האזנה למוסיקה ובין הטבה ברמה הנפשית. האזינו לשירים שמרגיעים אתכם, שמנתקים אתכם ומאפשרים לכם לשוט בזיכרונות מתוקים ורגעים יפים. כך, תוכלו להיכנס אל חדר הטיפולים נינוחים ורגועים יותר.

3.ומה דעתכם על מדיטציה?

אם אתם אנשים שמתרגלים מדיטציה דרך קבע, הרי שכדאי גם לפני עיסויים מפנקים באשדוד לתרגל מדיטציה קצרה. כידוע, המדיטציה מחברת את התודעה עם הגוף, כאשר לאורך המדיטציה אתם מתרגלים נשימות, מכניסים את עצמכם למצב של הרפייה ומנתקים את עצמכם מקצב החיים המהיר שמחכה לכם בחוץ. דעו כי מספר דקות בודדות של תרגול יכולות לחולל פלאים!

4.כבו את הטלפון

וכן, המכשיר החכם שלכם הוא הדבר האחרון שאתם צריכים לצידכם בעת שאתם מעוניינים להירגע. כידוע, המכשיר שלכם הוא גם מכשיר העבודה שלכם, דרכו אתם מקבלים הודעות בתיבת הדואר האלקטרוני, ובאמצעותו גם מתקשר אתכם הבוס שדורש מכם זמינות מלאה. יצאתם ליום פינוק? השאירו את המכשיר החכם מחוץ לתחום.

5.תרגלו נשימות, צאו לדמיון מודרך

לא משנה כלל אם אתם לקראת עיסוי שוודי או עיסוי אירוטי – תרגול נשימות לפני העיסוי או יציאה לדמיון מודרך יכולים להטיב עמכם משמעותית. הדמיון המודרך מאפשר לכם לצעוד בכל רגע נתון בדרך שאתם בוחרים, כך שאתם יכולים להיות בסביבה כפרית ומוריקה, או ברגע ספציפי שזכור לכם טובה. התוצאה? הרפייה, רוגע ושלווה.