עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

5 טעויות שאתם יכולים לעשות עם תפריט החתונה שלכם

אז נכון שהדבר החשוב ביותר הוא העובדה שאתם משנים את הסטטוס ממאורסים לנשואים, אך אסור לשכוח לרגע אחד: האלמנט המרכזי והמוביל ביותר באירוע הוא האוכל. בכדי שהאוכל באירוע שלכם יטיב עמכם ויהפוך אותו לסיפור הצלחה, הכירו גם אתם את הפחים שקל מאד ליפול בהם:

1.לדלג באלגנטיות על ערב הטעימות

אמנם מדובר על “טעות” שאינה שכיחה, אך ישנם זוגות שמחליטים באופן מודע לחלוטין לוותר על ערב הטעימות. זוגות שעושים זאת לא באמת מבינים עד כמה האוכל באירוע חשוב, ועד כמה חשוב לטעום את המנות השונות לפני שהן מוגשות לאורחים. גם אם אתם בדיאטה לפני החתונה וגם אם לוחות הזמנים שלכם מאד צפופים, הגיעו לטעום, לחוות ולבנות את תפריט האירוע שלכם.

2.לבחור קונספט אחד בלבד

האם כדאי לחגוג חתונה קטנה עם קונספט קולינארי שיכתיב את כל האירוע? לא. כל עוד הייתם חוגגים עם בני המשפחה הקרובים בלבד באירוע בבית שלכם, עוד היה ניתן לחשוב על קונספט קולינארי. מאחר והחתונה שלכם מארחת מאות מוזמנים, גם בחתונה קטנה, אתם לא יכולים לדעת בוודאות האם כל האורחים יתחברו לקונספט. לארח בקונספט בשרי כשיש לכם עשרים אורחים טבעוניים? כנראה שלא.

3.לשכוח שגם יש ילדים באירוע

ילדים יוכלו להסתדר עם כל אוכל שיוגש להם, בעיקר באירוע כמו חתונה שבו ישנו מבחר גדול מאד. עם זאת, כל עוד אתם מארחים גם המון הילדים באירוע (אחיינים, דודים, ילדים של החברים הטובים), יהיה כדאי גם לדאוג למנות ילדים. לרוב מדובר על מנות קלילות של שניצל וצ’יפס שמשמחות מאד את הילדים, ובעיקר משקפות להם שגם אותם רואים. תפריט ילדים יש לתאם מראש עם מנהל האירוע.

4.וגם לשכוח את האורחים שסובלים מאלרגיה

ואל תשכחו כי אולי בין רשימת המוזמנים שלכם גם ישנם כאלו שסובלים מאלרגיות כאלו ואחרות. אלרגיות אפשריות יכולות להיות מגלוטן ובוטנים, וגם אורחים שנמנעים מצריכת סוכר ובשר. לכן, בשלב אישורי ההגעה, בקשו מהאורחים לציין רגישויות מסוימות למזון במידה ואכן יש להם כאלו.

5.לוותר על עמדת האפטר פארטי

למרות שבאירוע שלכם יהיה המון אוכל, עדיין לא כדאי לוותר על עמדת האפטר פארטי. פנקו את האורחים שלכם בעמדת מזון נוספת שתשתלב בשיא רחבת הריקודים. מה יוצא לכם מזה? רגע שיא נוסף באירוע, אורחים המחזירים את האנרגיה שהם הוציאו על הרחבה ואירוע שזוכה למחמאות.