עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

Electric scooter- קורקינט חשמלי!

הרבה דברים גרמו להצלחת השקתו של Electric scooter  (הקורקינט החשמלי) בעולם, הרבה בזכות המודעות לאיכות הסביבה כי קורקינט חשמלי הוא מוצר ירוק.

אחד הדברים שהכי פוגעים בשכבת האוזון של כדור הארץ (המגינה עליו מפני התחממות) הם גזי חממה. מה שבעיקר מייצר אותם הוא שימוש בחשמל, בדלק וכלי תחבורה. הזיהום הזה מחלחל גם למי תהום, הוא נמצא באוויר, וכן- הוא גם מגיע לשכבת האוזון.

כל האוטובוסים, המשאיות, מכוניות, מטוסים, רכבות וספינות מייצרים גזי חממה הנפלטים לאוויר ומזהמים אותו.

גזי חממה הוא מצב בו יש פליטה של כמויות גדולות של פחמן דו חמצני בגלל בעירה של חומרים. הוא מזהם את האוויר וכמובן מזיק גם לבריאות.

אנשים שמודעים לכל הנושא של איכות הסביבה רוכבים על קורקינט חשמלי Electric scooter גם בגלל אג’נדה של שמירה על כדור הארץ.

Electric scooter- מוצר ירוק!

בישראל וגם במדינות נוספות בעולם יש שבילים מיוחדים לרכיבה על אופניים וזה משום שיותר ויותר אנשים מודעים לנושא של איכות הסביבה ורוצים לתרום משהו למען המטרה הזו.

קורקינט חשמלי Electric scooter לא מזהם את הסביבה ואם כן מדובר במישהו ממש מינורי לעומת כלי רכב שפולטים גזי חממה.

אנחנו חיים היום בתקופה שבה יש מודעות מאוד גבוהה לגבי המזון שאנו אוכלים, הבריאות, הכושר הגופני והספורט ולכן קורקינט חשמלי הוא באמת חלק מהגל הירוק הכולל הזה של המון דברים.

קורקינט חשמלי- להגיע בזמן!

התלות בתחבורה הציבורית יוצרת לא מעט מבוכה נוכח תקלות המתרחשים חדשות לבקרים וזה קורה עם אוטובוסים, רכבות ועוד אבל זה לעולם לא יקרה לך עם הקורקינט החשמלי הפרטי שלך.

אתה עולה על Electric scooter ונוסע לאן שאתה צריך, אם זה ללימודים או לעבודה. אתה שולט בזמן שלך, אתה לא תקוע בפקקים (כי פקקים זה למכוניות…) אתה לא מתעכב בחיפוש אחר חניה (אתה מקפל את הקורקינט ומארח אותו במקום העבודה שלך) ואתה פשוט מגיע בזמן.

מאז שיש קורקינטים חשמליים אנשים מגיעים בזמן לכל מקום שהם צריכים. אפס איחורים עם Electric scooter.

קורקינט חשמלי לאוטובוס או לרכבת

יש הרבה אנשים שבאים מחוץ לעיר כדי לעבוד בתל אביב. חלק מהם אימץ Electric scooter. הם מגיעים עם הרכב שלהם עד לתחנת הרכבת, עולים עם הקורקינט החשמלי לרכבת, או מאחסנים או בתא המטען של האוטובוס שיקח אותם לעבודה או לאוניברסיטה.

ואז הם רוכבים על הקורקינט שלהם בבטחה ובשלווה. הם לא תקועים בפקק הגדול בכניסה לעיר ולא מבזבזים זמן. ואת הדרך שהם עשו בכניסה לעיר הם עושים גם חזרה. Electric scooter הפך להיות החבר הכי טוב שלהם.

קורקינט חשמלי חוסך זמן ועצבים. לא צריך להיתקע בפקקים ולא צריך לחפש חנייה. מקפלים אותו וממשיכים ליעד הבא.

Electric scooter- חיסכון כלכלי ניכר!

לקורקינט חשמלי יש גם היבטים כלכליים. זהו מוצר חסכוני מאוד משום שבניגוד לרכב, (אם רוכשים מותג איכותי של Electric scooter, הוא לא מתקלקל כל שני וחמישי. לא נתקעים בלי אוטו שתקוע במוסך, אין צורך לשכור רכב כדי להגיע לעבודה, אין שום בעיה להגיע לכל מקום, יש קורקינט חשמלי.

קורקינט חשמלי גם לא מצריך תחזוקה שוטפת ויקרה כמו רכב, שלא לדבר על הוצאות הדלק.

הרבה מאוד אנשים פשוט עשו את החישוב הכלכלי, והחליטו שבנוסף לרכב שלהם, הם רוכשים גם קורקינט חשמלי אתו הם עושים דברים ברדיוס גיאוגרפי מסוים שהקורקינט החשמלי מאפשר.

הם לא צריכים לצאת מחנייה ולהיכנס לחנייה, ולמלא דלק. הם פשוט עולים על ה- Electric scooter ונהנים מהחיים.