עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

איך לבחור עורך דין פלילי

אם חשודים בעבירה פלילית כלשהי, הדבר שהכי חשוב לעשות זה מיד לשכור את שירותיו של עורך דין פלילי טוב. רק עורך דין פלילי יכול להבין את המורכבות של המצב אליו נקלע הלקוח, בעזרתו של עורך דין פלילי ניתן להבין בדיוק מה הולך לקרות וכיצד צריך להתנהל מול כל גורם.

בחירת עורך דין פלילי טוב

בישראל יש מספר רב של עורכי דין בכלל וגם של עורכי דין פליליים, בחירת עורך דין פלילי טוב תלויה במספר דברים. כל עורך דין יכול לנסות להגן על הלקוח שלו מול המערכת המשפטית אבל רק עורך דין מקצועי ומיומן שמכיר את כל החומר ושיטת העבודה יוכל לומר מהם הסיכויים לזכות במשפט ולייעץ לגבי הצעדים הבאים בהגנה או בתביעה ומהי הדרך הטובה ביותר להתמודד עם הראיות שיש. עורך דין פלילי צריך גם להיות יצירתי, כזה שיוכל להיעזר ביצירתיות ולעזור גם למי שאין סיכוי להשיג זיכוי מלא, עורך דין כזה יוכל למזער את הנזק השיפוטי למינימום, ולצאת עם עונש מופחת, התשלום שגובה עורך דין פלילי הוא גבוה ואם צריכים לשלם סכום גבוה כדאי לבחור עורך דין פלילי שאחוזי ההצלחה שלו במשפטים לאורך שנות עבודתו גבוהים.

עורך דין שקל להתחבר אליו

כמו כל קשר בין בני אדם גם עם עורך דין צריך להתחבר מבחינה חברתית, כי חשוב מאד שתהיה “כימיה”  בין הלקוח ועורך דינו. ללקוח יש את הצורך שבעתו הקשה, לסמוך על עורך הדין שלו בצורה אבסולוטית. עורך דין פלילי מקצועי ואיכותי, אמור לייעץ ללקוח שלו בכל שלב, לדאוג שכל זכויותיו תשמרנה, לתאם עמו את הגרסה שאותה יציגו בבית משפט, להדריך ולעזור ללקוח עם העדות שיצטרך לתת בבית המשפט, כדי שלא תהיה  שום בעיה להסביר ולייעץ מה לומר ואיך לומר בתבונה. לא כל עבריינים  מכירים את מה שהולך בבתי המעצר, בבתי המשפט או בבית הכלא. הם גם לא מכירים את ההליכים הפליליים, לכן יש להתייעץ עם עורך הדין לגבי כל אחד מהשלבים שאמורים לעבור. לפני שמתקבל החלטה על בחירתו של עורך הדין חשוב מאד לקבל ביקורות והמלצות על עורך הדין.