עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

איך להזמין מתנה מהירה ליולדת?

לידה היא לא דבר צפוי ועל אף התאריך המשוער, לפעמים התינוק מקדים או מגיע מאוחר מהמשוער. אין ספק שזה עשוי להפתיע אתכם ולא בטוח שתהיה לכם מתנה מוכנה מראש. מעבר לכך, אם אתם קרובים מאוד ליולדת, וודאי תרצו להפתיע אותה בבית החולים, רק שכיום משחררים לאחר יום מהלידה אם הכל בסדר ולכן רבים לא מספיקים להפתיע אותה בבית החולים. אז איך תקדימו את כולם ותפתיעו את ההורים הצעירים? אתם צריכים לרכוש מתנה ליולדת מהיום להיום!

איך מזמינים מתנה מהיום להיום?

כדי שתוכלו להזמין מתנה ליולדת מהיום להיום, עליכם למצוא חנות מתנות אשר פועלת במתכונת כזו, כמו קרוסלה ליולדת למשל, אשר אצלם ניתן להזמין באתר הזמנות של מתנות ליולדת כבר באותו היום. כמובן שמדובר במתנה אשר תגיע אל היולדת באמצעות שליח, בדרך כלל עד השעה חמש בערב, זמן שהוא הגיוני לשליח וגם לזמנים של בית החולים.

אילו מתנות ניתן לרכוש מהיום להיום?

רבים חושבים כי מתנות מהיום להיום הינן מתנות פשוטות, אך לא כך הדבר. ניתן למצוא מגוון רחב של מארזים נפלאים לתינוקות בנים ותינוקות בנות שיש בהם שימוש נרחב לאחר הלידה. כך לדוגמא, אתם יכולים ליצור מארז לעגלה. העגלה הולכת להיות בשימוש של האם והתינוק\ת לפחות למשך השנתיים הבאות. עם העגלה הם יטיילו והתינוק או התינוקת אף ישנו בה מידי פעם. מארז הכולל תיק רשת לעגלה, קישוט או סיכת ביטחון מגניבים, בובת משחק או מבייל קטן וחיתול טטרה ענק יכולים מאוד לשרת אותם במהלך התקופה.

מארז נוסף שאפשרי הוא מארז לילה טוב. כל אמא רוצה שהתינוק\ת שלה יישנו טוב בלילה. שינה טובה מחייבת הכנה נכונה עם ביגוד מתאים ושמיכה מותאמת. אם תרכשו עבור האם הטרייה מארז הכולל סדין, שמיכה, דובון למיטה ופיג’מה חמימה, אתם בהחלט תרכשו עבור השניים מארז מאוד שימושי.

מה חשוב לציין בעת ההזמנה?

אם החלטתם לרכוש מארז מהיום להיום אל בית החולים, חשוב מאוד לציין בהזמנה פרטים נכונים כדי שהיא תגיע ליעד שלה בזמן. יש לציין את שם היולדת, שם בית החולים, אגף שבו היא נמצאת, שעות ביקור אם יש והכי חשוב טלפון של היולדת ליצירת קשר לכל מקרה שחסר איזה שהוא פרט. אם תציינו את כל הפרטים במלואם, אין ספק שהחבילה תגיע ליעדה.