עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

איך להימנע מניתוח במצב של השמנת יתר?

אנשים רבים שנמצאים במצב של השמנת יתר ומחפשים פתרונות להורדה במשקל, מגיעים דיי מהר לפתרון של ניתוח. הניתוח מאפשר להם פתרון כואב ויחסית מהיר לירידה במשקל, כי הוא עוצר את הקיבה מלדרוש את כמויות האוכל שהם צורכים כעת וזה מה שמביא לירידה במשקל. עם זאת, חשוב לדעת שלניתוחים כאלו יש לא מעט סיכונים. נשאלת השאלה, האם ניתן לרדם במשקל ולהימנע מניתוח? במאמר הבא נענה על כך.

לנסות דיאטות, האם זה טוב?

לנסות מגוון דיאטות להורדה במשקל במצבים של השמנת יתר ועודף משקל, לא תמיד יביאו לכם את הפתרון. לרוב הן מצריכות המון כוח רצון, הן לא תמיד בריאות ויוצרות המון חוסרים בגוף. מי שבאמת מעוניין לרדת במשקל, צריך פתרון אחר. אם כן, מהו הפתרון הזה שיכול לעזור והוא לא דיאטה ולא ניתוח? הפתרון הוא מעבר לאורח חיים בריא!

אורח חיים בריא בדרך למשקל תקין

אם אתם רוצים להגיע למצב של אורח חיים בריא, אתם חייבים לאמץ עקרונות בריאים. עקרונות בריאים רוכשים מאנשי מקצוע שיכולים להבין את המצב הנוכחי של הגוף שלכם, להבין מהם הגורמים לעלייה במשקל ולהתאים לכם תפריט תזונה וספורט אשר מקדם אתכם לעבר המטרה.

העקרונות חייבים ללמד אתכם איך להתנהל ביום יום בצורה נכונה עם הארוחות לאורך היום וגם איך לשלב פעילות גופנית שהיא חשובה לא פחות. כל אלו יחד ייצרו עבורכם אורח חיים בריא אשר יביא לירידה במשקל.

למי ניתוח כן  מתאים?

ניתוח הוא הפתרון הקל ומתאימים אותו במרפאה לפי משקל הגוף ועוד מספר נתונים יבשים אשר קובעים האם אתם מתאימים לניתוח או לא. חשוב להבין שמי שלא מצליח לשמור על עקרונות לאורח חיים בריא לאחר הניתוח, במוקדם או מאוחר יחזור למשקל הקודם ויהיה בעודף משקל. לכן, למידה של עקרונות לאורח חיים בריא הם הרבה פעמים כלי אשר אנשים זקוקים לו גם לפני ניתוח וגם לאחר ניתוח וגם אם בחרו לא ללכת על ניתוח.

במקום ללא אל הפתרון הקל והאפילו מסוכן, תמיד שווה לנסות קודם את הנושא של אורח חיים בריא. רבים מהאנשים מגלים כי זהו פתרון מעולה אשר מגיעים איתו לתוצאות מעולות ודיי מהר.

תגיות: