עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

איך להתאים שטיח לחדר שינה?

מאמר זה דן כיצד להתאים שטיח לחדר שינה וכמה טיפים לבחירת סוג השטיח המתאים.

בחירת סוג השטיח המתאים אינה קלה כפי שהיא נראית. הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לקבוע את הסגנון של החדר שלך; גדול, מרובע, עגול או מלבני. חדר בצורת ריבוע דורש בדרך כלל שטיח גדול עם דוגמאות גיאומטריות חזקות ומרקמים. חדר בעל צורה עגולה דורש בדרך כלל שטיח קטן ורך יותר עם דפוסים ומרקמים עדינים יותר. עם זאת, זה לא תמיד נכון מכיוון שישנם גורמים נוספים שבאים לידי ביטוי כמו כמות האור שהחדר שלכם מקבל בשעות היום ואם לרהיטים שלכם יש ניגודיות או מרקם.

הדבר השני שאתה צריך לקחת בחשבון בעת בחירת שטיח חדש הוא הגודל שלו – לא גדול מדי או קטן מדי.

בחירת השטיח והחשיבות

החדר המודרני הוא מנגנון רב עוצמה להפקת משמעות, ומרחב המחיה של האדם אינו יוצא מן הכלל.

שטיח יכול להיות אינדיקטור עדין ועוצמתי לטעם, תרבות וזהות. ההקשר שבו אנו בוחרים את השטיחים שלנו – הבתים שלנו – חדור תמיד במשמעות: אנו רוצים ליצור אווירה שתדבר על מי שאנחנו.

הנה כמה גורמים מרכזיים שיש לקחת בחשבון בבחירת השטיח שלך: סוג חומר הריצוף, גודל וצורת השטיח, ערכת הצבעים בחדר, סגנון חיים.

לבחירת שטיחים לחדר שינה במגוון צבעים ומידות – לחץ כאן

כיצד למצוא את הגודל וההתאמה המושלמת של השטיח לחדר שלך

כשמדובר בבחירת המידה וההתאמה המושלמת, יש לקחת בחשבון מספר גורמים. לדוגמה, אם יש לך חדר קטן אז שטיח גדול מדי ייראה מהמם.

ניתן לקבוע את גודל השטיח על ידי מדידת שטח הרצפה של החדר שלך. אם אין לך סרט מדידה אז אתה פשוט צריך להשתמש בעיניים ולהעריך כמה גדול או קטן השטיח צריך להיות. אתה יכול גם לבקש עזרה מחברים או בני משפחה שאולי היה להם ניסיון רב יותר עם שטיחים בעבר.

כאשר רוכשים שטיחים, יש לשקול האם הם ישמשו בעיקר בתוך הבית או מחוצה לו. זה יעזור להם לקבל את ההחלטה איזה סוג של חומרים הם ירצו עבור השטיח שלהם – צמר, סיבים סינתטיים וכו’.

הדמיית שטיחים לחדר שינה, בלחיצת כפתור באיכות הגבוהה ביותר!

איכות מראה ועמידות של החדר שלך?

רצפות עץ הן האפשרות הטובה ביותר עבור החדר שלך. קשה להזיק לריצוף עץ והם יחזיקו מעמד לאורך זמן.

האיכות הטובה ביותר של שטיח היא כזה שיש לו ערימה צפופה, שכמעט בלתי אפשרי לשטח אותה או לשלוף אותה. משקל השטיח יחזיק אותו במקומו, גם אם הוא נרטב.

שטיחים בעלי סיבים טבעיים הם בדרך כלל עמידים יותר מאלה סינתטיים. סיבים טבעיים יכולים לעמוד בפני כתמים מתונים ולשמור על סגנונם לאורך זמן, בעוד שסיבים סינתטיים עשויים להזדקק להחלפה כל כמה שנים מכיוון שהם דוהים מוקדם מדי או מאבדים את הסגנון שלהם במהירות.

גובה הערימה מתייחס לגובה הערימה שנראית מפני השטח של השטיח ומשפיע על העמידות והנוחות שלו כמו גם על המראה שלו.

באילו צבעים כדאי לבחור את השטיח?

צבעים חשובים ביצירת משיכה אסתטית וניתן להשתמש בהם כדי לשקף את האישיות שלך. בעוד שצבעים שונים עשויים להשתלב היטב בחדרים מסוימים, קשה מאוד לבחור את הצבעים שיראו טוב בכל חדר.

הצבעים שתבחרו צריכים להשלים את ערכת הצבעים של העיצוב והריהוט. הצבע חייב להיות תואם גם לצבע הקיר ולריצוף הקיימים.

שורה תחתונה

השורה התחתונה היא תזכורת לשורה התחתונה של כל החלטה. הוא משמש כדי לעקוב אחר העלות וההשלכות של ההחלטות שלך.

דבר אחד שיש לקחת בחשבון כאשר מחליטים איזה סוג שטיח לקנות הוא החדר שבו הוא יוצב. האם זה יוצג או יוסתר? אם אתה צריך שטיח שניתן לראות, אז אתה צריך לשקול לקנות אחד שיש לו דוגמה מופשטת או ערכת צבעים. זה לא רק יראה את עצמו אלא גם יציג תכונות אחרות בחדר שלך כמו רהיטים וחלקי עיצוב אחרים.

אם אתה צריך שטיח שניתן להסתיר מתחת לפריטים אחרים בחדר השינה שלך, אז אתה צריך לבחור אחד עם דוגמה משלימה או ערכת צבעים שמשתלבים עם הרהיטים וחלקי העיצוב שלך.