עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

איך למצוא בקלות עסקאות נדל”ן טובות?

קיימות כמה דרכים למצוא עסקאות נדל”ן טובות:

  1. מתווך נדל”ן – מתווך נדל”ן עשוי להיות מאוד יעיל ולהציע לך נכסים מעניינים במחירים טובים יותר ממה שאתה יכול למצוא לבד. בנוסף, הוא יכול לסייע לך בהבנת השוק ובמציאת הנכס המתאים לך.

 

אם אתם לא מבינים בנדל”ן ולא רכשתם נכס מעולם, יכול להיות שכדאי לכם לחשוב על האפשרות הזו. מתווך נדל”ן יוכל לחפש עבורכם נכסים ישנים או נכסים בפרויקטים חדשים של מיטב חברות הנדל”ן בארץ, בניהן חברת סלעית נדל”ן אשר להם מגוון פרויקטים מצוינים.

 

  1. אתרי נדל”ן – אם אין לכם זמן לכתת רגליים ואתם רוצים לבצע בדיקה ראשונית יותר ממוקדת, תמיד עומדת לרשותכם הדרך המקוונת. ישנם אתרי נדל”ן מקוונים שכוללים את כל המידע על הנכסים הזמינים למכירה או ההשכרה. עליכם לחפש באתרים אלו נכסים שמתאימים לצרכים שלכם ולבדוק את המחירים. נכסים שתגדירו אותם ככאלו שנראים כמתאימים, הם הנכסים שתלכו לראות. אפשר לומר שזו דרך סינון ראשונית והיא לא רעה בכלל.

 

  1. רשתות חברתיות – פייסבוק ואינסטגרם כוללים קבוצות ודפים של נדל”ן ומתווכים שמפרסמים שם נכסים למכירה או להשכרה. עליכם לפנות אליהם ולבדוק אם יש להם נכסים שמתאימים לכם. ניתן לבצע מידי יום בדיקות כאלה וללכת לראות את הנכסים שכן מעניינים אתכם.

 

 

  1. מודעות פרטיות – ישנם אתרי מודעות פרטיות כמו יד 2 וגם חדשות היום, שכוללים מודעות של נכסים למכירה או להשכרה. עליכם לפנות אליהם ולחפש בהם את הנכסים המתאימים לכם.

 

  1. יצירת מעגלי קשר – כדי למצוא עסקאות טובות, כדאי לצור לעצמכם מערכת קשר עם אנשים המתעסקים בתחום. תוכלו להתחבר לקבוצות וואטאפ העוסקות בנדל”ן שפשוט מפרסמות שם מגוון הצעות. ברגע שתמצאו הזדמנות, תוכלו ללכת לראות אותה.

 

איזו דרך היא הטובה ביותר?

אין דרך אחת שטובה יותר מהאחרת. כולן מאפשרות לכם לדעת על פרויקטי נדל”ן ברחבי הארץ. כדאי לעבוד על פי כל האפשרויות האלו, אך לא לשכוח שבסופו של דבר, אין כמו מראה עיניים. כשאתם מוצאים הזדמנות, עליכם ללכת לראות אותה ולוודא שמדובר בנכס שכדאי להשקיע בו, גם אם מדובר בנכס למטרת מגורים.