עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

איך למצוא השקעת נדל”ן איכותית?

כיום כולם רוצים להשקיע בנדל”ן. אפשר לומר שהשקעה בנדל”ן הפכה להיות הכי משתלמת עבור רבים מאיתנו. בישראל ערך הנדל”ן רק עולה ונכון, קשה לרכוש דירה, אך מי שמצליח לעשות זאת ואפילו לרכוש כמה במקום טוב, יודע שהעתיד שלו מבחינת השתכרות הולך להיות דיי טוב. אז איך תדעו שמדובר בהשקעת נדל”ן טובה? על כך נדבר במאמר הבא.

כשבסביבה יש שירותים ציבוריים ופנאי

השקעות נדל”ן איכותיות, הן השקעות שבהן ניתן  למצוא שירותים ציבוריים ואזורי פנאי קרובים. גם אם אתם הולכים לגור בדירה הזו או כאשר אתם משכירים אותה, אנשים ירצו לדעת מה יש בסביבה והאם זה נוח ומשרת אותם. אנשים רוצים להיות קרובים לסופרים, מסעדות, קניון, בתי קפה וכדומה. הם רוצים שזה יהיה  מספיק קרוב כדי להגיע לשם מהר.

כשהבית פונקציונאלי עבור דיירים

השקעה טובה היא השקעה שבה החדרים בדירה הם פונקציונאליים ויכולים לשרת יותר קבוצות אנשים כמו משפחות, סטודנטים, זוגות וכדומה. אם מדובר על דירת ארבעה חדרים, אך החדר הרביעי קטן מאוד, זה פחות פונקציונאלי כי זה מוריד לכם חדר שניתן להשכיר אותו.

כשהבית קרוב למכללה או אוניברסיטה

אם יש מכללה או אוניברסיטה בקרבת הדירה שאתם רוצים לרכוש, זה מעולה. תוכלו למעשה להשכיר את הדירה לסטודנטים ותמיד יהיה מי שישכיר אותה.

כשהמקום מאוד נעים לטיול סתם כך

אנשים אוהבים שיש להם היכן לבצע הליכות, ספורט או סתם לטייל בשכונה. כאשר יש מדרכות נוחות או שביל אופניים, זה מעולה, נוח ואנשים יסתכלו על זה כאשר הם באים להשכיר את הנכס. לכן, בעת הרכישה בדקו האם יש מקומות כאלו נוחים ונעימים לטייל בהם.

כשיש מספיק תחבורה ציבורית וקרבה לצירי תנועה מרכזיים

היציאה מהעיר חייבת להיות בקרבה ובנוחות. כשזה לא כך, זה עשוי להיות סיוט ולהוריד מערך הדירה. לפני רכישה, בדקו כמה זמן לוקח לכם לצאת מהדירה אל הצירים המרכזיים. ככל שזה מהיר יותר, כך הנכס יהיה שווה יותר.

כשהבית נמצא בשכונה שקטה, אך דקה ממנו יש המון אפשרויות

אם הדירה נמצאת בשכונה שקטה זה נהדר. ואם היא נמצאת בשכונה שקטה שגם בדקה הליכה ניתן להגיע לאזורי פנאי, זה יהפוך אותה לאטרקטיבית יותר. חשוב מאוד לבדוק ולבחון מה יש דקה הליכה מהשכונה ומה קורה בתוך השכונה בבוקר, בצהריים ובערב. תוכלו לבוא בכל מיניי שעות ולבחון ולבדוק זאת ללא בעיה.