עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

איך לשנע את האופניים שלכם בבטחה

בפני אדם שרוצה לקנות מנשא לאופניים על מנת לשנע את האופניים שלו בבטחה ממקום למקום עומדות כמה אפשרויות, יש לא מעט סוגי מנשאים, לא מעט מותגים ולפעמים המראה שלהם יכול להיות מבלבל, הגיע הזמן ללמוד איך בוחרים את המנשא הנכון בשבילכם, אז נסביר לכם מהם סוגי המנשאים לרכב והיתרונות שלהם.

מנשא לגג הרכב

המנשא לגג הרכב הוא אולי הנפוץ ביותר, הוא מתחבר לגגון בצורה קלה ופשוטה מאוד והוא מאפשר העמסה של זוג אופניים אחד או יותר. המנשא בטיחותי מאוד ותופס את האופניים בצורה טובה. עם זאת, כמו לכל מנשא, יש לו חסרונות. החיסרון הבולט ביותר הוא בכך שהוא צורך יותר דלק מהסיבה שהוא פוגע במבנה של הרכב שנוצר מלכתחילה על מנת לבצע צריכה מינימלית של דלק. לא רק זה אלא שבמידה ואתם מעמיסים אופניים על הרכב אתם צריכים לקחת בחשבון שלא תוכלו להיכנס עם האופניים על הגג לתוך חניונים תת קרקעיים. חיסרון נוסף שלא בהכרח יפריע לכם הוא שהעמסה צריכה להיות בגובה של הרכב, זה אומר שאנשים נמוכים יתקשו יותר ויעדיפו להשתמש במנשאים אחוריים לרכב. מחירו של מנשא כזה נע בין 1000-3000 שקלים ויש גם יותר.

מנשא אחורי לרכב

מנשא אחורי לרכב הוא האפשרות השניה הפופולרית של המנשאים. חשוב לברר לפני קניה של מנשא כזה שהוא מתאים לסוג הרכב שלכם כדי שלא יהיו הפתעות. המנשא מתחבר לחלק האחורי של הרכב ומאפשר הטענה של זוג אופניים אחד או יותר, תלוי בדגם, אך היתרון הבולט והעיקרי הוא שהאופניים שמועמסות מסתירות לעתים את הפנסים ואת לוחית הרישוי ולכן יש צורך לשים חלופה. כנ”ל לגבי גרר או מנשא שמתחבר לוו גרירה. מחירו של מנשא כזה מתחיל ב-800 שקלים בערך ויכול להגיע גם לכמה אלפים.

מנשא לוו גרירה

אם יש לכם כבר בכל מקרה וו גרירה יכול להיות שהפיתרון הטוב עבורכם הוא מנשא אופניים לוו גרירה. המנשאים האיכותיים מגיעים כבר עם הפנסים ועם המקום ללוחית הרישוי, הם קלים להרכבה ולחיבור והם בהחלט יציבים ובטיחותיים.

אלו שלושת הסוגים העיקריים של המנשאים לאופניים, משתמשים בהם אנשים רבים בכל רחבי העולם כדי לשנע את האופניים לטיולים או למטרות שונות וכל זאת בבטיחות רבה. בחרו אותם בקפידה, קראו עליהם, למדו אותם והחליטו מה הכי טוב עבורכם. ניתן להתייעץ כמובן עם חברות שמוכרות את המוצרים כדי לקבל פרספקטיבה טובה יותר.

תגיות:

מאת: רותם שמואלי

אוהב לכתוב מאמרים לכיף בכל מיני נושאים. |