עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

איך מכניסים הרבה ציוד לרכב קטן?

את השאלה הזאת שואלים את עצמם הרבה אנשים לפני שהם יוצאים לטיול משפחתי עם כל המשפחה, הם מתכננים להכניס ציוד למנגל, ציוד מחנאות, בגדים, כלים נוספים ואפילו זוגות אופניים לתוך רכב קטן שבקושי מאכלס את הנוסעים שברכב, אז מה עושים במצב כזה? פשוט מאוד, לא מכניסים לתוך רכב! מה כן עושים? קונים ציוד ייעודי למקרים כאלו. יכול להיות שמדובר בתא חפצים שבעזרתו אפשר להכניס את כל הכלים הקטנים ולסדר אותם כך שגם יהיה נוח להוציא אותם בשעת הצורך ויכול להיות שמדובר בגגון שמשמש למטרות דומות כשקושרים את הציוד בצורה בטיחותית וכמובן יש את הפיתרון הטוב ביותר לאנשים שיוצאים לטיולי אופניים – מנשא אופניים.

מנשא אופניים

מנשא אופניים טוב עולה בין כמה מאות ואף אלפי שקלים אבל אתם צריכים לקנות את זה שהכי מתאים לכם, אם אתם מעדיפים מנשא אופניים לגג הרכב אז תקנו לגג, אם אתם מעדיפים דווקא לחלק האחורי של הרכב זו גם אפשרות כל עוד אתם בוחנים את החוקיות של זה מבחינת הסתרת הפנסים האחוריים ולוחית הרישוי ומשתמשים בפנסים ולוחית רישוי חלופיים.

תא חפצים

לגבי תא החפצים, זהו ככל הנראה הפיתרון הטוב ביותר עבור מי שלא מחפש להעביר אופניים. תאי החפצים עשויים בצורה איכותית כדי שלא יהרסו מתנאי מזג אוויר ויש כאלו שחסינים ועמידים מפני מים ולכן הציוד שלכם לא ייהרס בגשם. כשאתם קונים תא חפצים חשוב מאוד שתבדקו כמה ליטרים הוא יכול להכיל על מנת שהוא ישרת את מטרתכם בצורה הטובה ביותר ולא תגלו בשלב מאוחר יותר שהוא בעצם לא מספיק. עדיף לקחת אחד קצת יותר גדול שיהיה מקום עודף מאשר לגלות שהוא קטן מדי.

מקווה שהמאמר הזה שימושי לכם, טיול מהנה!

מאת: רותם שמואלי

אוהב לכתוב מאמרים לכיף בכל מיני נושאים. |