עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

אימון כושר – הרגעים ביום בהם כדאי להיפרד מהסמארטפון

הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת כיום לרבים להיות מחוברים בעת ובעונה אחת בכמה ערוצים שונים, להיות נוכחים בכמה פגישות ולנהל שיחות בכמה ערוצי תקשורת בו זמנית. הטכנולוגיה הכל כך מרשימה הזו באה לידי ביטוי בעיקר דרך המכשיר הסלולארי של כל אחד: הסמארטפון. אם היה נדמה כי מטרת העל של המכשיר הסלולארי היא לאפשר לכל אחד לשוחח עם קולגות, קרובי משפחה וחברים, הרי שכיום ניתן להפיק מהמכשירים הרבה יותר. אז כן, רבים פיתחו תלות במכשיר האישי אך יחד עם זאת חשוב לדעת מתי להניח אותו בצד…

 

יצאתם לרוץ? השאירו את הסמארטפון בבית

שעת הכושר היומית שלכם היא שעה שבה יש לכם הזדמנות להתנתק מהפגישות, הלחצים, המחוייבויות ואפילו מהילדים ופשוט להשקיע בעצמכם. זו הסיבה שהמון מתאמנים בוחרים להשאיר את המכשיר הסלולארי בביתם וזאת על מנת לא להיות זמינים למנהלים מהעבודה ואפילו לחברים: שעה בודדת שבה הם משקיעים אך ורק בעצמם ובשקט שלהם. יוצאים להתאמן עם מאמן כושר אישי? לא יקרה דבר אם המכשיר ישאר בבית או לכל הפחות בתיק שלכם.

 

פגישת עבודה עם קולגה

אז לצד האימונים עם מאמן כושר בהם מומלץ להניח את המכשיר הסלולארי בצד, הרי שכדאי לעשות זאת גם בפגישות העבודה שלכם. פגישה עם קולגות או אנשי עסקים מובילים היא הזדמנות נפלאה עבורכם להרחיב את מנעד העבודה שלכם. התעסקות עם המכשיר הסלולארי שלכם מתורגמת המון פעמים כחוסר עניין, זלזול וחוסר תשומת לב. על כן, הניחו את המכשיר בצד או הכניסו אותו לתיק האישי שלכם והתרכזו באינטראקציה האנושית עם האדם שמולכם בלבד.

 

הפסקת הצהריים היא גם מנוחה לראש

יום עבודה או יום לימודים ממוצע אורכים כתשע שעות לערך. לאורך כל השעות האלו עליכם להתרכז, להעניק תשומת לב רבה ולהיות חלק ממסגרת שלעתים יכולה להיות נוקשה. מגיע שלב ביום שבו אתם יוצאים להפסקת הצהריים: הפכו אותה להזדמנות עבורכם לנקות את הראש, להזין את הנפש ולהרגע. המכשיר הסלולארי אומנם הפך לאמצעי בידורי, אך גם לאמצעי דרכו מתקשרים אתכם במיילים, טלפונים והודעות הקשורות למחוייבות השונות שלכם. שעת הפסקה ביום, זה כל מה שתצטרכו להקריב.