עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

בדק בית – פעולה הכרחית מדי תקופה

כולנו כמו כולם נדרשים לעשות מדי תקופה בדק בית אצלנו בבית, בארגון או בעסק הקטן שלנו,

בדק בית הינה פעולה של ייעול ושיפור הדברים, פעולה בה אתה נוחת על הקרקע ומתחיל להבין איפה אתה נמצא בדיוק.

קיימים הרבה ארגונים שעושים צדי תקופה בדק בית אצלם בארגון כמעין ביקורת שידעו מה טוב ומה פחות טוב ומה שפחות טוב אין ניתן לשפר אותו שיהפוך להיות טוב.

גם אני אוהב לעשות בדק בית ולהיכנס לעובי הקורה כדי להעביר דברים לעומק. אנשים לא אוהבים להיות בערפל , אנשים מעוניינים לדעת מה קורה איתם.

קיימות חברות בדק בית בתחומים רבים , בלוג זה מדבר על סוג אחר של בדק בית , יותר לכיוון של ביקורת מבנים, כלומר בדיקת ליקויי בניה שאנשים עושים אצלם בבית לפני קנייה של דירה חדשה או דירה יד שנייה.

ביקורת מבנים הינה פעולה לא פחות חשובה מאשר עשיית בדק בית בארגון, ביקורת מבנים ואיתור ליקויי בניה הינה פעולה שמיעלת את העסק שלך בדיוק כמו שחברת בדק בית מבצעת עבורך ביקורת מבנים של איתור ליקויי בניה. עם הגשת הדוח של המהנדס במרבית המקרים הדייר מקבל כסף עבור הליקויים שהתגלו בדירתו, ניתן לעשות את האנלוגיה על בדק בית בארגון כדבר שמיעלת וחוסך לך כסף ברגע שאתה מאתר את הליקויים שיש בארגון שלך, רק שפה אתה לא מקבל כסף אלא אתר נדרש לשפר את הליקויים ושבבדיקה הקרובה הם לא יהיו והארגון שלך יעבוד יותר טוב.

המאמר באדיבותביקורת מבנים עושים עם חברת פלס