עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

בוק הריון – צילום תהליך של היווצרות חיים

צילום בוק הריון – מאיזה חודש כדאי להתחיל לצלם?

חודשי ההריון הם חודשים מלאי התרגשות. להתרגשות זו מצטרף הצורך לתעד את ההריון ואת מהלכו. זוגות רבים בוחרים לתעד את ההריון שלהם באמצעות צילומי בוק הריון. צילום בוק הריון יכול להתחיל בחודשים המוקדמים של ההריון והוא יכול להיות גם בחודשים המתקדמים יותר שלו – בשליש האחרון. כאשר מצלמים אישה הרה חשוב להדגיש את הזוהר והברק הטבעיים שלה. ניתן לבחור לצלם את האישה ההרה לבד וניתן גם לבחור לצלם אותה בחברת בן זוגה וילדים נוספים שיש להם. חשוב להקפיד שהצילום יהיה אסתטי מאוד ומכבד ושהוא יעביר את התקופה המיוחדת כל כך של ההריון על כל המשתמע מכך.

צילום בוק הריון – האם מדובר ביום צילומים אחד או יותר?

צילום בוק הריון יכול להיות יום צילומים אחד והוא יכול לכלול גם מספר ימי צילומים. יש נשים הרות שבוחרות לתעד את ההריון שלהן לכל אורכו. כך למשל אפשר פעם בחודש כל פעם באותו התאריך לצלם את ההריון וכך יהיה לנו תיעוד של ההתפתחות שלו. תיעוד זה יכול להיות מיוחד ומרגש. כאשר מצלמים את ההריון פעם בחודש ניתן לראות לאורך זמן איך הבטן והתינוק גדלים ואז יוצא בוק יפה מאוד. ניתן לבחור לצלם את הבוק גם פעם אחת בכל שליש מהשלישים של ההריון. חשוב לבחור לצלם תמונות שנרגיש איתן בנוח ושנאהב אותן. אנחנו יכולים לבחור לצלם את הבוק בבית שלנו או במקומות אחרים כמו למשל חוף הים או שטח מדברי. אנחנו יכולים לבחור לצלם את בוק ההריון שלנו גם בירושלים או במקומות אחרים שיש להם משמעות מיוחדת עבורנו.

צילום בוק הריון – צילום תהליך של היווצרות חיים

צילום בוק הריון הוא צילום מיוחד מאוד. כאשר אנחנו מצלמים את ההריון שלנו לא כדאי לנו לעשות זאת לבד. כדאי לנו לפנות לצלמת מקצועית שתהיה אחראית על הצילומים ואף תבצע אותם. צלמת איכותית תוכל לצלם לנו בוק אסתטי מאוד ויפה. הצילום של ההריון הוא צילום ייחודי של תהליך היווצרות של חיים. אנחנו יכולים לבחור לצלם את הבוק בשחור לבן או בצבע. אנחנו יכולים לבחור לצלם בוק הריון בסטודיו באווירה אינטימית של הסטודיו של הצלמת או אפילו באווירה האינטימית של סלון הבית הפרטי שלנו. אנחנו יכולים לבחור לצלם את הבוק גם במקום פחות פרטי כמו למשל הר הכרמל או אזורי טבע יפים אחרים בצפון הארץ.