עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

בוק צילומים – הנצחת הרגעים היפים בחיים

כמה פעמים בחיים יצא לכם להשקיע בילדים שלכם בבוק צילומים? אולי הגיע הזמן שלכבוד בת המצווה או בר המצווה תגשימו לילדים חלום ותציעו לילדיכם בוק צילומים או צילומים משפחתיים בסטודיו מקצועי? בשנים האחרונות, למרות שהמצלמות הפכו להיות נגישות בכל טלפון סלולרי, צילומים מקצועיים בסטודיו מציעים משהו ברמה אחרת לגמרי. בוק צילומים בסטודיו או בלוקיישנים מעניינים זה דבר נפלא וזה יכול להיות מתנת יום הולדת או מתנת בר / בת מצווה לילדים בגני 12-13.

בוק צילומים, רצוי שיתקיים בלוקיישן מעניין. אנשים הגרים בבאר שבע והסביבה ובכלל אנשים הגרים בדרום, זכו לנופים מדהימים של ארצנו היפה. הדרום לא מכיל רק מדבריות ושממה, יש המון שדות מדהימים ביופיים לבצע בהם בוק צילומים. בתקופת האביב, הדרום זכה לשם ‘דרום אדום’ לכבוד הפריחה המדהימה שבה הוא בורך.

לצלמים מקצועיים יש אפשרות לצלם תמונות מדהימות הרבה יותר מאשר צלמים חובבניים או אנשים חדשים במקצוע. הניסיון הרב מאפשר להם לתחבר ללקוחות במגוון דרכים, להכיר כל אדם כבר בתוך שיחה קצרה ולהבין מה הוא רוצה ומה הוא אוהב, והניסיון שלהם גם מאפשר להם למצוא לוקיישנים מדהימים שבהם לקוחות קודמים כבר התאהבו.

חברת דרור הפקות מספקת שירותי צילום ילדים בבאר שבע והסביבה והיא תשמח לבוא אליכם לפגישת היכרות כדי שתוכלו להעניק מתנה מדהימה לילדיכם. צילום מקצועי צריך להיעשות אצל אנשים מקצועיים וחברת דרור הפקות היא בדיוק החברה לכך.

מאת: רותם שמואלי

אוהב לכתוב מאמרים לכיף בכל מיני נושאים. |