עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

בחירת צלמת הריון מושלמת

לפני שאת הולכת לצילומי הריון את בטח רוצה לדעת בודאות שאת הולכת לקבל את הצלמת המוכשרת והטובה ביותר עבורך. את רוצה צלמת שאת תרגישי איתה בנוח, שהיא תהיה זולה יחסית ושהכימיה ביניכם תזרום וכך התוצאות יהיו טובות באופן טבעי. בגלל שאי אפשר לדעת דברים כאלו בודאות עד אחרי הצילומים אז אפשר פשוט למצוא את העדיפה ביותר.

דבר ראשון, כשבוחרים צלמת הריון עושים זאת על סמך הצילומים הקודמים שלה. אפשר למצוא צילומים וגלריות של צלמות באתרי האינטרנט שלהן כשמחפשים בגוגל, אפשר למצוא גלריות ומצגות ביוטיוב תוך כדי שמאזינים למוסיקה נעימה ואפשר לעשות זאת גם בדפי הפייסבוק של הצלמות. אחרי שהתרשמתם מהצילומים, חשוב למצוא גם המלצות טובות, ההמלצות הלא משוחדות בדרך כלל יבואו בפייסבוק ולכן צריך לדעת איפה לחפש אותן כמו למשל בדף הפייסבוק של הצלמת, תקראו את התגובות ואת הפוסטים שעל הקיר. בדרך כלל אתם תמצאו רק ביקורות טובות אבל חשוב לבדוק את היצירתיות של הביקורות מכיוון שלכתוב ‘היה נהדר’ כל אחת יכולה אבל אלו שמשקיעות בברכות כנראה ידועות על מה הן מדברות.

החלק הלא פחות חשוב הוא המחיר. לאחר שצמצמת את הצלמות ובחרת לך כמה מועמדות אחרונות, תתקשרי, תפתחי שיחה איתן ועל הדרך תוכלי לגלות אם יש כימיה ביניכן או לא. תעשי הצעת מחיר ותודאי כמובן מה את מקבלת במחיר כי לעתים המחיר הגבוה יותר מביא איתו יותר דברים והוא בהחלט שווה את זה. בדרך כלל אחרי השלב הזה כבר מגבשים דעה, כמובן לא כדאי לקבוע בטלפון מיד אלא רק לאחר שביצעת את כל השיחות לכל הצלמות.

שיהיה בהצלחה.

מאת: רותם שמואלי

אוהב לכתוב מאמרים לכיף בכל מיני נושאים. |