עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

בית חכם בשליטה קולית

החידוש העתידני בתחום הבית החכם.

בהתחשב בפופולריות של העוזרות הקולית שלAmazon  השליטה במגוון רחב של מוצרים ביתיים חכמים כמו אורות, דוד שמש/חשמלי, חלונות ,תריסים, פתיחת וסגירת דלת המוסך, מנעולים, הופכת את החיים להרבה יותר קלים . עם רכזת הבית חכם, למשתמשים תהיה יכולת להגדיר תרחישים לביצוע מספר פעולות  לשלוט על מספר מכשירים בו זמנית. כמובן,  בנוסף העוזרות מאפשרות  מאפשרות הזרמת  מוסיקה, חדשות, מזג אוויר,  כל זאת פשוט על ידי פקודה קולית. כל מה שנדרש הוא לדבר בקול רם . האינטראקציה עם הבית הופכת להיות טבעית ללא מגע אנושי וללא שימוש בסמארטפון. אם אתם רוצים בית מתקדם וחכם כמו שרואים בסרטים העכשוויים הרי מערכת עם שליטה קולית הוא הפתרון האידיאלי ביותר עבורכם.

האם חשבתם אי פעם שתוכלו לדבר עם הבית שלכם?

העוזרת הקולית אמזון אלקסה הולכת  להיות החברה הכי טוב שלך בבית, הבית החכם עולה שלב ומקבל דייר חדש בבית עם זוג אוזניים נוספות המסוגל להקשיב ולבצע פעולות. תשכחו ממחיאות  כפיים או דיבור לתוך הסמארטפון , בעזרת העוזרות הקוליות ניתן לשלוט במכשירי החשמל בבית  מהיכן שאתם איפה הם נמצאים. הוא יכול לזהות את פקודות הקול שלך מ עד 15 מטרים. הדור הבא של הבית החכם האלחוטי כבר כאן, אמזון אלקסה וגוגל הום יבצעו כל משימה שתתילו עליהם.

חורף קר אתם יושבים בספה תחת שמיכה ורוצים להדליק את המזגן? חזרתם עם ידיים עמוסות מקניות ורוצים להדליק את האור במסדרון? מכינים כריכים בבוקר ורוצים להרים את התריס החשמלי בחדר הילדים? רק תבקשו וכל אלה הפקודות וכל אלה יקרו.

חווית שימוש.

חווית שימוש קלה ופשוטה לתפעול בעזרת שימוש בסקיל . במקום ללחוץ על פיזית בסמרטפון או השלטים בבית ניתן ליצור תרחישים שונים בפקודות קוליות, כל מכשיר חשמלי  ניתן להגדרה באמצעות האפליקציה  של אמזון אלקסה ,המערכת שליטה קולית מתאימה עצמה לכל צורך בכל בית. כך שכל אחד יוכל לדבר עם מכשירי החשמל בביתו בקלות בין אם מדובר בילד או מבוגר.

היכן ניתן להשיג מערכת בית חכם בשליטה קולית?

באמצעות חברת בית חכם אמינה אשר מספקת מגוון רחב של פתרונות בית חכם הכוללות מערכות מתקדמות המספקות שליטה  קולית ובקרה חכמה לכל הבית, לצד מוצרים איכותיים וייעודיים המאפשרים ללקוח לשלוט על מוצר או התקן מסוים כמו מזגן, דוד שמש ועוד. כל הפתרונות המשווקים על ידי הומיטק מתבססים על סקילים המקושרים לאמזון אלקסה, גוגל הום ובקרוב עוזרות נוספות. חשוב להקפיד על קבלת שירות אמין ואיכותי מטעם הצוות המקצועי של החברה לרבות יעוץ תכנון ויישום תכנית חשמל וייעוץ מערכת שמע ועוזרות קוליות.