עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

דקים מעץ לאווירה כפרית

לכל אחד יש את החלום הזה לגור במקום מבודד בבקתת עץ יפה עם נוף מדהים של עצים בלי יותר מדי רעש והמולה של העיר הגדולה. מכיוון שלא כל אחד יכול להרשות לעצמו את זה אנשים מוצאים לעצמם פיתרונות אחרים שלפחות יתנו להם הרגשה דומה, יש כאלו שעושים זאת בכך שהם משקיעים בקצפת עץ בתוך הבית, יש כאלו שמגדלים צמחיה יפה בגינה האחורית ויש כאלו שעושים זאת על ידי הזמנת דקים מעץ לאווירה כפרית בגינה ובכניסה לבית.

דקים מעץ

מה זה דקים?

דקים מעץ הם למעשה קרשי עץ שפורסים אותם על הקרקע או על משטח אחר ויוצרים מהם תחליף למרצפות. בדרך כלל השימוש בהם הוא בגינות, ליד בריכות וכו’ על מנת לתת נוף שונה לאזור. ביצוע העבודה לא מלכלך ולא עולה הרבה כמו שבנייה באמצעות מרצפות ומלט תהיה ולכן זהו לא רק פיתרון יפה לעין אלא גם פיתרון זול.

למה עדיף דקים על פני מרצפות?

כפי שאמרנו, העבודה לא מלכלכת כמו שאר העבודות שניתנות לעשות, כיאה לבניה קלה, בנוסף לכך היא גם מהירה כך שסך הכל העבודה לא מפריעה לנו יותר מדי בחיי היום יום שלנו, מגיע האדם שמתקין לנו את הדק, עושה את העבודה שלו והוא יכול לסיים את זה תוך כמה ימים תלוי בסדר גודל העבודה.

יתרון נוסף הוא המחיר. בניית דקים מעץ זו עבודהשבדרך כלל יותר זולה ויש לכך השפעה רבה בבחירת העבודה עבור הרבה אנשים.

איפה שמים דקים?

דקים בדרך כלל יהיו בגינה או ליד בריכות מהסיבה שזה נותן אווירה אחרת. מדובר על קרשים מעץ וניתן להשיג אותם בצבעים שונים על מנת להתאים לנוף שרוצים. בנוסף, השימוש בדקים ליד בריכות הוא יעיל עוד יותר מהסיבה שדק מעץ לא מחליק כמו מרצפות ויש לכך יתרון בטיחותי וזה חשוב לא פחות משאר היתרונות.

כבר קניתם דק? למדו איך לתחזק דק.

תגיות:

מאת: רותם שמואלי

אוהב לכתוב מאמרים לכיף בכל מיני נושאים. |