עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

ד”ר ויטה יעקובלב על טיפול פילינג

הפילינג וסוגיו השונים

הפילינג הוא אחד מטיפולי היופי המבוקשים ביותר כיום. בין אם מדובר בטיפול ביתי קל או בטיפול מקצועי אצל קוסמטיקאית, חשיבות הפילינג ברענון עור הפנים והתחדשותם הוא קריטי עבור גברים ונשים כאחד. הפילינג מסייע לעור הפנים שלנו להיות רענן, מוצק וחלק יותר. כמו כן ניתן לשלב טיפולים טבעיים לעור ע”י מומחים כמו גם חומצה היאלורונית בשפתיים, קראו עוד לפרטים. 

משמעות הביטוי פילינג הוא קילוף בשפה האנגלית. ברמת העיקרון טיפול הפילינג אמור לקלף את שכבת העור העליונה ובכך לחדשו, אך למעשה ישנם מספר סוגי טיפולי פילינג, שעל אף שמם, לא כולם מסייעים בקילוף העור. שלושת סוגי הפילינג המוכרים ביותר הם טיפול פילינג קל, בינוני ועמוק.

בנוסף ניתן לחלק את הפילינג לשני סוגי חומרים. חומר ראשון הוא פילינג טיבעי שלרוב יבוצע באופן עצמאי בבית או אצל קוסמטיקאית כאשר אותו נוכל לבצע בשלוש דרגות של עומק.

סוג החומר השני הוא פילינג כימי והוא יבוצע אך ורק על ידי רופא מוסמך. גם את הפילינג הכימי ניתן לבצע במספר דרגות עומק שונות. 

 

דרגות פילינג

לפילינג יש חשיבות גבוהה בהתחדשות ובריאות העור שלנו, כך שלמעשה גם מראה העור שלנו מושפע ישירות מטיפול הפילינג שנבצע. דרגת הפילינג הנמוכה ביותר היא קלה והיא מסייעת בשיפור הזרימה הלימפטית, זרימת הדם והחמצן בגוף, כאשר למעשה טיפול מסוג זה מסייע לאזן את רמות השומן והלחות של הפנים שלנו.

פילינג בדרגה בינונית עד עמוקה מטרתו לקלף ממש את שכבות העור העליונות, המורכבות מתאים מתים בעיקר ובכך לחדש את העור.

ד”ר ויטה יעקובלב:

לפילינג סגולות ויתרונות רבים, החל מהיכולת להעלים כתמי פיגמנטציה, צלקות של פצעי אקנה, כתמי שמש, כתמי הריון ועוד. יתרון נוסף של טיפול הפילינג מכל סוג, הוא שאת התוצאות נוכל להרגיש באופן מיידי, מיד בתום הטיפול. 

טיפול פילינג בסיסי יהיה טיפול שיעשה שימוש בחומר פילינג העשוי מגרגרים, אותו משפשפים על העור שלנו ולכן הוא גם נקרא פילינג מכאני.

למעשה את הפילינג הקל ניתן לבצע גם בבית, מכיוון שהחומרים הינם טבעים ואין כל סכנה בביצוע הטיפול באופן עצמאי.

מומלץ לחזור על הטיפול הזה לפחות פעם בשבוע עד לטיפול יומי במידה ועור הפנים שמנוני עם נקבוביות פתוחות. השלב הבא הוא טיפול פילינג בינוני שנקרא גם טיפול פילינג אלפא הידרוקסי, זאת מכיוון שהוא מבוסס על חומרים חומציים המופקים מפירות וירקות.

לאחר טיפול של פילינג בינוני חשוב להקפיד למרוח מקדם הגנה מתאים. טיפול הפילינג השלישי הוא טיפול הפילינג העמוק, אשר מבוצע לרוב אצל קוסמטיקאית בלבד, כאשר מטרת הטיפול להוביל לקילוף קל של העור שלנו.

פילינג מסוג זה מבוסס על תערובות צמחים עם גרגירים וחומר פעיל שהוא חומצת פירות.

ד”ר ויטה יעקובלב לב מומחית לטיפולים אסתטיים, פיסול אף, הסרת שיער, חומצה היאלורונית בשפתיים ועוד.