עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

האם זה מסובך להחליף צילינדר רב בריח?

בעת רכישה של דלת כניסה, אנשים מחפשים את המנגנון הכי חזק ובטוח שהם יכולים לקבל עבור הדלת שלהם. אחת הדלתות עם המנגנון הכי מוכר בישראל היא דלת רב בריח. ידוע שמדובר בצילינדר קצת מסובך שלא מאפשר פריצה בקלות יתרה. נשאלת השאלה, האם זה מסובך להחליף צילינדר של רב בריח? האם אתם יכולים להחליף אותו בעצמכם? והאם מנעולן יעשה את הפעולה הזו ללא כל בעיה.

האם זה מסובך להחליף צילינדר רב בריח?

עקרונית, אם מכירים היטב את הצילינדר ואיך להתקין אותו נכון, אין סיבה שהפעולה תהיה מסובכת, אך זה מחייב הכרות טובה עם המנגנון. במקרה הזה מנעולן יוכל לעזור לכם כי הוא מכיר ברמה הכי טובה את הצילינדרים השונים וגם את רב בריח. יש לו את כל הכלים הנכונים כדי לשחרר את הצילינדר הישן מבלי לגרום לנזק של הדלת ולהחליף בחדש.

האם כדאי לנסות להחליף לבד?

כיום, בעידן האינטרנטי, קיים המון מידע המסייע בביצוע של פעולות אלו באופן עצמאי. עם זאת, חשוב לדעת שבמקרה של רב בריח והחלפת צילינדר רב בריח, חשוב לבצע את פעולת ההתקנה באופן נכון. אנשים רבים נעזרים במדריכים אינטרנטיים, מפרקים את הצילינדר ללא כל בעיה ולאחר מכן מתקשים בחלק של ההתקנה ומוצאים עצמם עם צילינדר בחוץ וחוסר יכולת לסגור את הדלת עד שיגיע אליהם מנעולן. במקרה של צילינדר רב בריח לא כדאי להסתמך על מדריכים אינטרנטיים, עדיף להתקשר למנעולן שיבצע את הפעולה.  

עלות שירות נמוכה

חשוב לדעת כי הזמנת מנעולן לביצוע החלפת צילינדר רב בריח זו הדרך הנכונה לבצע את ההחלפה ועלות השירות וההחלפה הם לא מאוד יקרים. עלות השירות היא בדרך כלל בין 350 שקלים ל-450 שקלים. אל העלות תצטרף עלות הצילינדר עצמו. ביחס לעלות הדלת, מדובר במחיר סביר מאוד. עדיף להוציא את הסכום הזה ולדעת בוודאות שביצוע עבורכם התקנה נכונה של הצילינדר. עם דלתות עדיף לא לשחק. אם אתם מעוניינים לשמור על הבטיחות שלכם והפרטיות, הזמינו מנעולן שיבצע את ההחלפה בצורה תקינה.

לסיכום, החלפה של צילינדר רב בריח היא עניין למומחים. לא מומלץ לנסות לבצע את ההחלפה לבד כי זה לרוב לא מצליח. הזמינו מנעולן מנוסה והוא יבצע את העבודה בצורה מקצועית, עם הכלים הנכונים ותוך שימת דגש על שמירת הדלת שלכם.

תגיות: