עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

האם מתאים לכם להשקיע בקרן גידור?

מי מאיתנו לא חולם להגיע למצב כלכלי שבו הוא מרגיש רגוע יותר? שבו הוא מרגיש יותר יציב ולא צריך לדאוג? עם זאת, ולמרות שכולנו עובדים קשה כדי לממן את חיינו, לא תמיד אנחנו באמת מגיעים ליציבות כלכלית. אם גם אתם התחלתם להשקיע בשנים האחרונות בבורסה, במניות שונות ובניירות ערך, אתם בוודאי יודעים לומר שלא קל להרוויח בצורה כזאת. לכן ברור מדוע אתם חושבים לקחת בחלק בקרן של גידור, שכן קרן גידור יכולה להניב לכם רווחים הרבה יותר גדולים. קרנות גידור הן קרנות שכוללות השקעות פרטיות המתנהלות באסטרטגיה מיוחדת ולכן הן דורשות:

  • מקצועיות
  • הבנה
  • מיומנות

ולא יכולות להתאים לכל אחד. חשוב להבין: בקרנות הגידור השונות אתם אומנם יכולים להפסיד יותר כי הסיכון יותר גדול, אך אתם גם יכולים להרוויח פי כמה. לכן ברור מדוע הרעיון של קרן גידור מושך אליו רבים וכדאי גם לכם לבדוק האם זה יוכל להתאים לכם.

ניהול מקצועי של קרן גידור

כפי שקורה בהרבה תחומים אחרים, גם בתחום של קרנות הגידור אנחנו יכולים לראות חברות שונות שמציעות לנהל לכם את הקרן. עם זאת, כדי לנהל קרן גידור צריך הרבה מאוד הבנה בתחום הזה ולכן כדאי שתבדקו היטב בידי מי אתם מפקידים את ניהול הקרן. אומנם זה נכון שבעידן המודרני והטכנולוגי שבו אנחנו חיים הרבה מהפעולות מתבצעות על ידי תוכנות מחשב, אך תמיד נכנס גם הגורם האנושי שיכול להשפיע בצורה מהותית על מהלך הדברים.

כמה אתם צריכים להשקיע בהתחלה?

עוד נתון שחשוב מאוד לקחת בחשבון זו שאלת ההשקעה הראשונית, שכן לקנות גידור יש בדרך כלל סכום מינימאלי שצריך להשקיע. יש קרנות שבהן הסכום המינימאלי יעמוד על 100 אלף ₪ אך יש גם קרנות שהסכומים בהן יכולים  להיות גבוהים פי כמה. לכן זה עוד נתון שאתם חייבים לבדוק לפני שאתם בונים מגדלים וחולמים על רווחים כי לפני הכול עליכם לראות שבאמת יש לכם את ההון ההתחלתי הדרוש כדי להתחיל להשקיע.

תגיות: