עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

הזרקת בוטוקס – תוצאות מדויקות ומהירות

סביר להניח ששיטת הבוטוקס נשמעת לך מוכרת, והיא ללא ספק אחת השיטות הנפוצות ביותר שקיימות היום בתחום מילוי הקמטים. זהו טיפול פופולרי למדי בעיקר בזכות היעילות שלו, והיכולת שלו לייצר תוצאה ברורה בתוך יום או יומיים בלבד ממועד הטיפול עצמו. בעוד נשים רבות וגם לא מעט גברים בוחרים לבצע הליכים כירורגיים שונים, בהם גם ניתוחים פלסטיים לצורך מתיחת פנים, יש לא מעט נשים וגברים שמבינים שאפשר לוותר על ההליך הפולשני ועל ההחלמה הממושכת והכואבת. הזרקת בוטוקס עושה את העבודה טוב אפילו יותר, וההליך פשוט הרבה יותר.

 

הזרקת בוטוקס להעלמת קמטים או מילוי שפתיים

מהירות הטיפול והתוצאות המצוינות הן שתי הסיבות העיקריות לכך שנשים רבות בוחרות לבצע הזרקת בוטוקס כדי לטשטש את הקמטים מצד אחד, וכדי למלא את השפתיים מצד שני. הזרקת בוטוקס לצורך העלמת קמטים היא פעולה מדויקת מאוד שאיננה פולשנית, מה שבוודאי מסביר למה היא נפוצה אצל גברים ונשים כבר מהעשור החמישי לחייהם. כשהקמטוטים מתחילים להופיע ואיתם החשש מהפגיעה במראה החיצוני, הזרקת בוטוקס מספקת פתרון איכותי מאוד. באופן דומה ישנן לא מעט נשים שבוחרות לעבות את השפתיים באמצעות הזרקת בוטוקס, דרך פשוטה וטובה להשיג את השפתיים הבשרניות והמלאות בלי ניתוח או תהליך החלמה ממושך. טיפולים נוספים למילוי שפתיים ניתן לעשות אצל ד”ר ויטה יעקובלב.

 

התוצאות המתקבלות בעקבות הפעולה

לאחר הזרקת בוטוקס יהפוך העור למתוח יותר, מה שללא ספק יתרום ליצירת המראה הרענן והצעיר. עם זאת רצוי להזכיר שהתוצאה מחזיקה מעמד למשך כחצי שנה, וזה הזמן המומלץ לחזרה על הפעולה. נקודה נוספת שכדאי להתייחס אליה היא האדמומיות שעשויה להופיע על העור לאחר הזרקת הבוטוקס, והיא צפויה לחלוף לאחר כיומיים. כפי שאפשר להבין, הזרקת בוטוקס היא פעולה פשוטה ויעילה מאוד, שתוצאותיה אינן מוטלות בספק. היא מאפשרת לנו להעלים קמטים שמופיעים לא פעם באזור המצח או סביב הפה. כדי להבטיח את התוצאה הטובה ביותר מומלץ להתייעץ עם גורם מקצועי בלבד, עם ניסיון רב ועם תוצאות מוכחות בשטח. אנחנו כאן כדי לבצע אבחון מדויק ולספק את התוצאה האידאלית עבורך, בזמן קצר וללא כאב או צלקות.

 

ד”ר ויטה יעקובלב