עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

החופשה הגדולה מתקרבת: תהיו מוכנים!

החופשה הגדולה מתקרבת: תהיו מוכנים!

“הקיץ מגיע”:

כמה פעמים שמענו את צמד המילים האלה? כן, עכשיו זה כבר לא רק מילים אלא זה ממש ממש קרוב אלינו, יש תחושה שאנחנו נוגעים בו כבר בתחילת אפריל, אבל העסק האמיתי של החופשה הגדולה, הוא בתחילת חודש יולי, כאשר הילדים יוצאים לחופשה.

 

“לי זה לא יקרה”:

גם את זה שמענו, אבל רובנו כבר הורים, וחלקנו נהיה הורים בעתיד, אז אפשר לתת לכם כבר יד:

 – אל תגידו “לי זה לא יקרה”, הכינו את עצמכם מראש ל”חופשת הילדים”:

  • תכננו מסלול טיולים לפחות פעם בשבוע למשך כל תקופת החופשה הגדולה, ותכללו בתוכן אטרקציות שמתאימות לילדכם לפי הגיל המתאים.
  • עשו תורנות בוקר \ ערב על הארוחות, כי כולנו יודעים שבצהריים הילדים יאכלו שטויות, או אצלכם בבית או בקייטנות \ טיולים למיניהם.
  • תדאגו להשכיב את הילדים לא יאוחר משעה 9, גם בשביל הבריאות שלהם, וגם בשביל השקט הנפשי שלכם למחרת – הם גם ככה יתעוררו במוקדם, או במוקדם.

אלו הם רק חלק מהפעולות שיש לנקוט בהמשך למאמרנו בנושא ” הקיץ מגיע”, אני בטוח שאם תשבו טוב ביחד, תגיעו לתובנות נוספות.

 

משהו מתוק לסיום:

עוד משהו שאשמח לציין, והפעם הוא יכול להסיר דאגה מליבכם, אפשר גם לבלות ולא לצאת בקנס כספי שימנע מכם להמשיך את החופשה הגדולה בצורה טובה ואיכותית:

חפשו אטרקציות ופעילויות לילדים במרכז הארץ (עדיפות לדרום ולצפון הארץ כי שם האטרקציות בעלויות נמוכות).

ודבר חשוב שעליכם לדעת, כל חופשה מגיעה לסיומה, ומתחילה לה שנה חדשה, הכוללת בתי ספר וגני ילדים, אך גם פעילויות נוספות שיש לקחת בחשבון כמו חוגים לילדים, מורים פרטיים ומבחנים, ימי הולדת וערבי חברה ועוד. הישארו מעורבים עם יד על הדופק והתחילו לתכנן כבר מעכשיו את השנה הבאה של ילדכם, כן- עוד לפני תחילת החופשה הגדולה.

Enjoy (:.