עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

החלקות שיער – עשה ואל תעשה

אתן רוצות שיער שנראה ישר, בריא ויפה כמובן. אולי השתמשתן בברזל שטוח בעבר, אבל ייתכן שלא ששמתם לב שהקצוות שלכן עדיין נראים קצת יבשים או מתולתלים.

אם את לא מנסה אבל לא מצליחה להשיג את המראה הישר שאת באמת רוצה, תקראי את הטיפים האלו כדי לקבל בקלות את המראה החלק והמבריק שתמיד חלמת:

טיפ ראשון: אף פעם לא ליישר את השיער שהוא רטוב

גם אם רשום שאפשר להשתמש בברזל שטוח על שיער רטוב, לא לעשות זאת! למעשה, זה יעשה יותר נזק ממה שאת חושבת, ואם את לא רוצה להתמודד עם קצוות מפוצלים, אז כדאי שתמנעי משימוש במשטח הברזל שהשיער שלך רטוב!  

אם אין לך הרבה זמן, פשוט לעטוף את השיער בחולצה או מגבת רכה במשך חמש דקות כדי לייבש את השיער במהירות ולאחר מכן את יכולה להתחיל להשתמש במחליק. את יכולה גם לשטוף את השיער לפני השינה ולאחר מכן ליישר בבוקר כדי לוודא שהוא יהיה יבש לחלוטין ומוכן להחלקה.

השתמשי בתרסיס הגנה מפני חום

זאת עובדה ידועה שחום גורם לנזק בשיער. לפעמים זה פשוט בלתי נמנע. לפני שאת מתחילה ליישר את השיער שלך, תשתמשי בתרסיס הגנה מפני חום. ישנם עשרות תרסיסים שזמינים לבחירה, אבל כדאי לשקול להשתמש באחד שיש בו שמן אראגן, כי זה הכי טוב לשיער.

אין להשתמש בדרגות החום הגבהות ביותר.

רוב מיישרי השיער מאפשרים לך להתאים את דרגות החום ולשנות את הטמפרטורה של החום, אבל זה לא אומר שאת צריכה לשים אותו על הטמפרטורה הגבוהה. למעשה, זה תמיד אף פעם לא רעיון טוב להשתמש בדרגות החום הגבוהות ביותר כשמדובר על ברזל שטוח לוהט. הדבר יכול לגרום לנזק ממשי לשיער שלך.  אם את רוצה למנוע נזק במהלך הטיפול, תשימי את המשטח על טמפרטורה של 300 מעלות Ferenhait. אתן לא צריכות לעבור את הטמפרטורה הזאת.

תמיד להפריד את השיער לחלקים

השתמשי במסרק כדי להפריד את השיער לחלקים. עדיף לחלק את השיער לארבעה חלקים נפרדים, כך שתוכלי לעבור על כל חלק בנפרד בכל פעם.

לא להסיט את הדעת מהמחליק במשך זמן רב מידי

זה קל להסיט את הדעת בזמן תהליך יישור השיער, במיוחד אם את צופה בתוכנית טלוויזיה או מפטפטים עם חברה. עם זאת, את צריכה לוודא שאתה לא מסיטה יותר מדי את הדעת כי זה יכול לשרוף לך את השיער ולגרום לו לשבר או לקצוות מפוצלים.

מאמר בחסות נעמה קרני – מומחית להחלקות שיער

רוצים לקבל מידע נוסף? כנסו לאתר לקבל את כל המידע על החלקות שיער