עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

היגיינה נכונה בכניסה לשירותים כימיים

הצבתם של מתחמי נוחיות באירועים ובשטחים פתוחים, מחייבת אתכם לדאוג גם לפתרונות היגיינה נכונה בכניסה/יציאה לכל אחד מאותם תאי שירותים כימיים לאירועים, וזאת לנוכח העובדה הפשוטה שמרבית תאי השירותים הכימיים המוצבים במתחמי נוחיות באירועים המוניים אינם משלבים בתוכם נקודת מים לרחצת ידיים.

יחד עם זאת, חשוב להבהיר ולציין שכיום תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של מתקני שירותים ניידים שבתוכם קיימת נקודת ברז לרחצת ידיים. מתקנים אלו אומנם נכללים בקטגוריית שירותים ניידים מפוארים ועלות השכרתם גבוהה יותר מעלות השכרתם של תאי שירותים כימיים סטנדרטיים, אך מנגד, הם מספקים לכלל משתתפי האירוע מגוון רחב של יתרונות בכל הנוגע לשמירה על היגיינה נכונה.

חשיבות הצבתם של ברזיות מים לצד השירותים הכימיים

אירועים שונים בהם מוצבים תאי שירותים ניידים, הינם אירועים בהם האורחים באים במגע עם פריטי מזון ומשקה, ולכן, קיימת חשיבות רבה לשמירה מקסימלית על היגיינה נכונה בזמן יציאתם מתאי השירותים הכימיים. חוסר היגיינה בסיסית בעת יציאה מתא שירותים ציבורי, עלול להוביל לתחלואים שונים ובמקרים בהם מדובר באירועים בהם מוגשים אוכל ומשקאות, הדבר עלול לבוא לידי ביטוי בתחלואה הנוצרת כתוצאה מחיידקים צואתיים.

לפיכך, הצבה של ברזיות מים ניידות לצד מתחמי שירותים כימיים בכל סוגי האירועים, הינה פעולה חיונית והכרחית, כאשר את ברזיות המים מומלץ לאבזר גם בסבון נוזלי המיועד לצרכי שטיפה ורחצת מיטבית של הידיים עם סיום השימוש במתקני הנוחיות.

תכנון קפדני של מתחמי הנוחיות לאירועים המתקיימים בשטחים פתוחים, מהווה את אחת מהתמחויות שלנו בחברת SOS TOIELT.

כחברה מובילה להשכרת שירותים ניידים לאירועים, אנו מתמחים גם במציאת פתרונות בסיסיים ונאותים להיגיינה נכונה וזאת מתוך מטרה מכוונת להימנע ככל הניתן ממקרי תחלואה שונים העלולים להתפרץ בקרב משתתפי האירוע לנוכח חוסר היגיינה בסיסית של חלק מהמשתתפים בו.

בנוסף לשירותי השכרת שירותים ניידים לאירועים, אנו מספקים גם שירותי תחזוקה לכל סוגי השירותים הניידים, לרבות, שירותים ניידים לנכים. שירותי התחזוקה שלנו מתקיימים לאורך כל שלבי האירוע והם מוצעים לכם במסגרת תוספת תשלום לעלויות השכרת התאים.

המאמר באדיבות – www.sos-toilet.co.il קרונות מפוארים לאירועים