עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

היתרונות שיש בהצעות נישואין ספונטניות

אז מי אמר שצריך חצי שנה בכדי להתכונן להצעת נישואין? כיום, יותר ויותר גברים בוחרים ללכת אחר לבם, ולהציע את ההצעה המרגשת מספר ימים לאחר שהם החליטו לעשות את הצעד. ומה יוצא מזה? המון! 

1.אתה מחפש ומוצא טבעת במהירות

אולי היתרון הבולט ביותר של הצעת נישואין ספונטנית, הוא היכולת שלך לחסוך מעצמך את מסע החיפושים הנרחב (והמתיש). ישנם לא מעט גברים המעידים כי חיפוש הטבעת עבורם היה די מורכב, תוך שהוא נמשך לא פחות מחודש ימים. ואכן, חיפוש טבעת אירוסין צריך לקבל את מלוא תשומת הלב, אך חשוב מאד להכניס הכל אל תוך פרופורציה נכונה. תופתע או לא, אך ניתן למצוא טבעת נפלאה גם ביום חיפושים אחד (כל עוד אתה יודע מה אהובתך מצפה לקבל).

2.אתה לא צריך לסבול את המתח וההתרגשות

ככל שתקופת ארגון הצעת הנישואין תהיה ארוכה יתר, כך סביר כי תחוש יותר מתחים ולחצים. נכון שישנה גם התרגשות גדולה המלווה את כל התקופה היפה, אך המון גברים מעידים על חוסר שקט פנימי שנובע מהרצון להציע את ההצעה המושלמת. כשאתה מציע את ההצעה מספר ימים לאחר החלטתך, אתה נהנה רק מטעם ההתרגשות מבלי שאתה צריך להתמודד עם תופעות לוואי שונות כדוגמת מתחים.

3.אתה מקשיב לפעימות לבך, ואין דבר טוב מזה

הצעת נישואין ספונטנית היא הצעה המבוססת כולה על תחושות הבטן שלך ופעימות לבך. והדבר החשוב ביותר? טבעת האירוסין שתרכוש, תהיה תרגום של תחושותייך. המון פעמים גברים בוחרים טבעת בהתאם לחוות הדעת של המוכרים בחנות והמלצות של חברים. חסוך מעצמך את הבלבול וסמוך על עצמך: הטבעת שבחרת – היא הטבעת האחת!

4.כשאתה מופתע וספונטני, כך גם היא

אז מה זה אומר בעצם הצעת נישואין ספונטנית? החלטה להציע את ההצעה בתוך מספר ימים. האהבה הגדולה שלך מציפה אותך ואתה רוצה לומר בפני אהובתך מילים של אהבה? בעת שאתה ספונטני ונרגש, תהיה בטוח שכך גם היא תהיה. מדובר על ההצעה האותנטנית ביותר שמבטיחה את ההצעה המרגשת ביותר.

5.סיכוי נמוך שסוד ההצעה יתגלה

ודבר חשוב לא פחות: ככל שארגון הצעת הנישואין נמשך עוד ועוד, כך תמיד ישנו הסיכוי כי סוד ההצעה יתגלה. בעת שאתה מציע את ההצעה מספר ימים לאחר שהחלטת לעשות את הצעד, הרי שהסיכוי כי אהובתך תגלה משהו – אפסי. חבק את הספונטניות ולך אחרי לבך! מוכן לשלוף בפניה את הטבעת?