עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

המדריך הטוב ביותר לקניית מזרונים

למה חשוב לרכוש מזרונים איכותיים אתם שואלים? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. כחלק בלתי נפרד משמירה מלאה על אורך חייכם ובריאותכם, כדאי להשקיע רבות ברכישת מזרון. ככל והשינה שלכם תהיה טובה ואיכותית יותר, כך גופכם יהיה בריא יותר וכפועל יוצא תהיו ערניים במהלך היום יום ותצליחו לתפקד טוב יותר ולהיות פרודוקטיביים הרבה יותר. מזרן איכותי שומר בין היתר על בריאות גב ועל בריאות הצוואר אך לא רק. כמה פעמים קרה לכם או שמעתם על אנשים שמתעוררים עם גב ו/או צוואר תפוס? הסיבה לכך היא פעמים רבות המזרון שעל גביו אתם/ הם ישנים.

מצעד הטיפים לרכישת מזרון איכותי

מזרון איכותי הוא כזה שגם יהיה לכם נוח לישון על גביו וגם תצליחו להתעורר רעננים בכל בוקר מחדש. שינה על מיטת מתכת באיכות גבוהה מאפשרת לכם להתעורר אל עולם טוב ומחויך יותר. בין אם תבחרו לרכוש את מזרון קיסריה, את מזרני פולירון ועוד, כדאי שתעזרו בטיפים הבאים:

שכבו על המזרן – הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לשכב על המזרן ולהרגיש אותו למשך 4 דקות לכל הפחות. אל תסתפקו במזרן אחד, נסו כמה מזרונים שונים ורק לאחר מכן תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהוא אכן נוח לכם. התייחסו בעיקר לתחושה האישית שלכם ובין היתר האם הגוף רפוי ומשוחרר, האם אתם מרגישים משוחררים ועוד.

מידה – בחרו את המידה שאתם מעדיפים ובהתאם לגודל החדר בו עתיד המזרון להיות ממוקם. המידה צריכה להיות בהתאם לאורך לרוחב ולעובי המזרון.

רכישת מזרן אשר מותאם לתנוחת השינה שלכם – ובין היתר, אם אתם בוחרים לישון על הצד, הקפידו לרכוש מזרן ממותג איכותי בעל אזורי נוחות לכתפיים, מזרן שיצליח לספוג את הלחץ על הכתף במהלך השינה.

בחינת האווריריות של המזרן – ישראל כמדינה חמה מאוד, מחייבת מאזרחיה לרכוש מזרן מאוורר, כך גם השינה תהיה רעננה וגם השמירה על ההיגיינה תהיה מובילה. עוד רצוי שבדי הריפוד יהיו אווריריים ושלמזרון יהיו תעלות אוורור. חשוב לזכור כי גם חומרי הגלם מהם מיוצרים המזרונים משפיעים על מידת האוורור, לרבות מזרון לטקס אשר מאפשר רמת אוורור גבוהה.

איפה לרכוש מזרונים איכותיים

השאלה היכן ניתן לרכוש מזרונים איכותיים תלויה במספר פרמטרים ובין היתר: ניסיון, מוניטין, ומקצועיות החברה / המותג שבו אתם נתקלים. השוק מציע מגוון נרחב של מזרונים ממותגים וכדי שתוכלו לבצע את הרכישה הטובה ביותר, עליכם לבחון מותגי מזרנים שונים ואת הטוב ביותר לרכוש עבורכם. הרשו לנו להמליץ לכם אודות ביג סליפר – חנות מובילה אשר מחזיקה סוגים שונים של מותגי מזרנים מהמובילים ביותר בתחום ביניהם סימנס, קינג רויאל פולירון וסילי. החברה עוסקת בתחום מעל 20 שנה במהלכם רכשה ניסיון רב בבחירת המזרונים האיכותיים ביותר ובמתן שירות לקוחות מוביל.