עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

המדריך השלם לרכישת טבעת הנישואין

אפשר לומר ללא כל ספק כי התכשיט המזוהה יותר מכל עם אירוע החתונה שלכם הוא טבעות. תחילה, הייתה זו טבעת האירוסין שסללה לכם את הדרך להפקת האירוע שלכם ושינתה את הסטטוס שלכם למאורסים. כעת, אחרי שאתם מתקרבים בצעדי ענק לחופה המרגשת שלכם, נותרה לכם עוד משימה אחת: לבחור ביחד את טבעות הנישואין שלכם. למרות שנשים יודעות הכל והן תמיד צודקות, נדמה כי דווקא לגברים ישנו יתרון משמעותי על הנשים בכל הקשור לרכישת הטבעות. אז מה אתם תרכשו: טבעות נישואין זהב לבן או טבעות מזהב צהוב?

 

כמה תרצו להשקיע בהנצחת האהבה שלכם?

הגברים כבר יודעים: אל חנות התכשיטים מגיעים עם תקציב ידוע שהוגדר מראש. הגדרת התקציב למעשה גובלת אתכם בגבול ברור ומאפשרת לכם להתפקס אך ורק על הדגמים בחנות התכשיטים ההולמים את התקציב שלכם. בכל חנות תכשיטים ישנם מאות של דגמים, כך שבחינת כל דגם ודגם יכולה להיות משימה מתישה מאד. מנגד, בעת שיש לכם תקציב אתם יכולים לסנן המון דגמים וכך ליהנות מרכישה ממוקדת יותר.

 

מה אתם מעדיפים: זהב לבן או זהב צהוב?

מנגנון סינון נוסף הזמין לכם הוא כמובן סוג הטבעות: ישנן טבעות נישואין זהב לבן וגם ישנן טבעות מהזהב הצהוב. במרבית המקרים, בני הזוג בוחרים לרכוש טבעת מאותו סוג זהב, זאת על מנת לשמור על אחידות ועל אהבה הצבועה באותו הגוון. הזהב הלבן הוא הזהב בגוון הכסף, ואילו הזהב הצהוב הוא צבע הזהב המוכר. הבחירה שלכם אמורה להתבסס על העדפה אישית בלבד, שכן אין הבדל במחירים שבין סוגי הזהב.

 

הטבעת העבה אל מול הטבעת הדקה

כמו כן, זיכרו כי עליכם להכריע גם בפרמטר נוסף וחשוב לא פחות: עובי הטבעת. ישנן הטבעות הדקות המשדרות נראות צנועה ואלגנטית יותר, וישנן גם הטבעות העבות שהן בעלות נוכחות יותר גבוהה. הגברים מעדיפים לא אחת לרכוש את הטבעת הדקה וכך גם הנשים – נדמה כי עובי זה הוא המזוהה יותר מכל עם טבעות הנישואין. לבחירתכם, אפשרות לבחור את העובי החביב עליכם וליהנות מהנצחת אהבה כמו שתמיד רציתם!